Türkiye, Bursa’da düşen uçak nedeniyle büyük bir şok yaşamıştı. Dün yaşanan olayda Bursa’da tek motorlu bir uçağın düştüğü belirtilmişti. Yaşanan uçak kazasında 2 kişi hayatını kaybetmişti. Yaşanan uçak kazasına ilişkin yeni görüntüler ortaya çıktı. İşte kazada hayatını kaybeden Burcu Sağlam tarafından çekildiği belirtilen son görüntüler!

Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız... Evde Yumuşatıcı Kullananlar Dikkat! Bunu Duyunca Bir Daha Eve Sokmayacaksınız...

Bursa’da Uçak Düştü

Bursa’da sportif hedefli olarak hizmet veren tek motorlu bir uçağın düştüğü haberi gelmişti. Bursa’nın Osmangazi ilçesinde bulunan bir doğalgaz çevrim santrali arazisine düşen bir uçak bilgisi paylaşılmıştı. Yaşanan uçak kazasına ilişkin ilk bilgilerde kazada 2 kişinin hayatını kaybettiği belirtilmişti. Yetkililer tarafından yapılan açıklamada uçak kazasında hayatını kaybedenlerden birisinin uçağın sahibi ve aynı zamanda pilotu olan Hakan Köksal olduğu belirtildi.
Uçak kazasında ayrıca güzellik uzmanı olan Burcu Sağlam’ında yer aldığı ve hayatını kaybeden ikinci kişi olduğu belirtildi.

Kazanın Yeni Görüntüleri Ortaya Çıktı

Bursa’da meydana gelen ve 2 kişinin hayatını kaybettiği tek motorlu uçak kazasıyla ilgili yeni görüntüler ortaya çıktı. Ortaya çıkan görüntülerde uçağın içerisi ve çevre görüntüleri yer alıyor. Yapılan açıklamaya göre söz konusu görüntüler, kazada hayatını kaybeden Burcu Sağlam’ın kendisi tarafından çekilmişti.

Bursa’nın Osmangazi ilçesinde saat 15:01’de meydana gelen kazaya ilişkin ortaya çıkan görüntülerde Burcu Sağlam’ın kendisi çektiği görüldü. Sağlam’ın ayrıca uçağın çevresine ilişkin çekimler yaptığı da görüldü.

Uçağın Düşüş Nedeni Belli Değil

Bursa’da yaşanan uçak kazasına ilişkin incelemeler ise hız kesmeden devam ediyor. Yetkililer uçağın düşüş nedenine ilişkin incelemeler gerçekleştiriyor. Ancak uçağın şu ana kadar hangi nedene bağlı olarak düştüğü ise tespit edilemedi. Bursa’nın Osmangazi ilçesinde bir doğalgaz çevrim merkezi arazisine düşen uçağın 13:30 saatlerinde Bursa’da pist başı yaptığı belirtildi. Uçak yaklaşık 1.30 saatlik bir uçuş süresinin ardından henüz belirlenemeyen bir nedenle 15:01 sıralarında düştü. Uçağın düşmesiyle birlikte uçakta bulunan uçağın sahibi ve pilotu olan 54 yaşındaki Hakan Köksal ile birlikte yolcu koltuğundaki henüz 22 yaşında olan güzellik uzmanı Burcu Sağlam hayatını kaybetmişti. Yaşanan üzücü olaya ilişkin yeni görüntüler sosyal medyada paylaşıldı.