Oyun dünyasıyla ilgisi olanlar, en kaliteli ve meraklısı için belki de oyunların en iyisi olan The Last of Us’ ın, dizi haline getirilmesi projesi çok uzun bir geçmişe dayanıyor. Uzun yılardır bir dizi ya da film olarak ekranlarda yer alması beklenen en önemli oyunlardan biriydi. Ardından dizi haline getirileceği ve projenin ayrıntılarının paylaşılması, oyunun meraklılarını daha da fazla heyecanlandırdı. Bununla birlikte yapım bir türlü izleyiciyle buluşamadı. Bu durum uzun ve heyecanlı bir bekleyişin ortaya çıkmasına ve aynı zamanda da beklentilerin de çok yükselmesine neden oldu.

The Last of Us Yayınlandı

Çok uzun zamandır heyecanla beklenen The Last of Us, nihayet yayınlandı. Başrollerinde Pedro Pascal ve Bella Ramsey' in yer aldığı The Last of Us, hayatta kalma temelinde aksiyon ögeleriyle yüklü bir yapım halinde izleyiciye sunuldu.
İnsanlığın sonunu getiren modern bir hastalığın hikâyesini belirli karakterlerin gözünden izliyoruz. Dizinin konusu da işleyişi de, popüler oyun serisinin orijinalliğine sadık kalıyor. Elbette dizi yayınlanır yayınlanmaz, merakla bekleyen çok büyük bir izleyici kitlesi hemen diziyi izledi. Daha ilk bölümden diziyle ilgili çeşitli tepkiler gecikmeden geldi.

Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi Çerkezköy Devlet Hastanesi'nde "Sahte Doktor"luk Yapan Ayşe Özkiraz'ın Tutukluluk Halinin Devamına Karar Verildi

The Last of Us Nedir?

The Last of Us, PlayStation için hazırlanan ve kullanıcı tarafından çok tutulanca bir oyun serisi halinde dönüşen bir bilgisayar oyunu. Oyunun dünya genelinde milyonlara ulaşan takipçisi ve hayranı bulunuyor. Oyunun senaryosu itibariyle, daha ilk zamanlardan itibaren filme dönüştürülmesi veya bir dizi yapılması beklentisi hep bulunuyordu. Ancak yapım için uzun zaman harcamasına rağmen, bir türlü dizi ya da filme dönüşememişti.

Dizi proje haline gelip tanıtımı yapıldığından bu yana da, normalde olduğundan çok daha fazla süre geçti. Bu durum hayranlarda çok yüksek beklentiler ve merak oluşturdu. Nihayet Başrollerinde Pedro Pascal ve Bella Ramsey'in oynadığı The Last of Us dizisi, ülkemizde BluTV’ de yayınlandı. Dizinin yayınlanmasıyla birlikte, çok sayıda izleyici merakla dizinin ilk bölümünü izledi. İzleyicilerin bir bölümü dizinin çok iyi olduğunu belirtiyor olsa da, daha ilk bölümden beklentilerine yanıt alamayan takipçiler de bulunuyor.