Bankadan konut satışları, günümüzde ev sahibi olma hayali kuranlara büyük bir fırsat sunuyor. Bankacılık kuruluşları sadece bankacılık hizmetleri sunabildiğinden icra veya farklı yollarla eline geçen konutların satışını ihale usulünde gerçekleştiriyor. Bu tip ihalelerde genellikle gayrimenkul sektörünün çok altındaki fiyatlara ve daha uygun ödeme koşullarıyla ev sahibi olabilme fırsatı sunuyor. İşte Türkiye’nin katılım bankası Türkiye Finans’ın konut satış ilanları ve faizsiz konut kredisi desteğinin ayrıntıları!

Türkiye Finans Konut Satışı Nasıl Yapılır?

Katılım bankası Türkiye Finans tarafından konut satışı açık arttırma usulünde gerçekleştirilmektedir. Elektronik ortamda gerçekleştirilen Türkiye Finans konut satışı ilanlarına herkes katılabilir. Ancak Türkiye Finans bankadan konut satışı ihalelerine katılabilmek için mutlaka ilgili konut satış ilanında belirtilen teminat bedelini ödemek gerekiyor.

Türkiye Finans katılım bankası tarafından konut satışları “bankadan.com”, “intengo”, “tapu.com”, “muzayede.com “ ve” mülkedin” platformlarından gerçekleştirilmektedir. Burada yer alan Türkiye Finans konut satış ilanlarını güncel olarak takip ederek, uygun kriterlere sahip olanların teminat bedelini hemen yatırarak, kolayca teklif verebilmek mümkündür.

Konutun teminat bedelini ödeyen herkes Türkiye Finans bankadan konut satışı ilanlarına teklif verebiliyor. İhale süresi sonunda en yüksek teklife sahip olan kişiler, konutu satın alma hakkına sahip oluyor.

Türkiye Finans Konut Satışında Faizsiz Konut Kredisi Desteği

Türkiye Finans konut satışında, en yüksek teklifi vererek satın alma hakkına sahip olanlara faizsiz konut kredisi desteği de veriyor. Türkiye Finans konut kredisi faizsiz olarak sadece %0.89’dan başlayan kar payı oranları ile sunuluyor. Ayrıca tam 120 aya kadar vade imkanıyla çok düşük konut kredisi taksitlerinden yararlanabilme ve kira öder gibi piyasanın yarı fiyatlarına ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Güncel Türkiye Finans Konut Satış İlanları

Türkiye Finans tarafından elektronik ihale platformlarında satışa sunulan çok sayıda güncel konut ihalesi bulunuyor. İşte onlardan birkaçı;

  • Afyonkarahisar İhsaniye ilçesinde 65 metrekare 1+1 apartman dairesi 3.540 TL hizmet bedeli ve 100.000 TL satış başlangıç bedeliyle satışta(Minimum 1.000 TL artışla).
  • Diyarbakır Bismil ilçesinde  110 metrekare 2+1 apartman dairesi 6.608 TL hizmet bedeli ve 140.000 TL satış başlangıç bedeliyle satışta(Minimum 2.000 TL artışla).