Bitmeyen ihtiyaçlar, yüksek piyasa fiyatları ve artan işsizlik ile birlikte vatandaş ciddi ekonomik sıkışıklık içerisinde bulunuyor. Bu dönemde bankaların kredi ürünlerine olan talepte doğal olarak artsa da özellikle borçlu sayısının her geçen gün artması bankalardan kredi çekmeyi daha da zorlu hale getiriyor. Özellikle işsiz kalan ve acil nakit ihtiyacı olanlar için bankadan kredi kullanabilmek neredeyse olanaksız oluyor. Ancak bazı bankalar gelir belgesiz kredi imkanı sunuyor. Böylelikle gelir belgeniz olmasa bile acil ihtiyaçlarınız için kredi kullanabiliyorsunuz.

Gelir Belgesiz Kredi Çekilebilir Mi?

Günümüzde Pandemi süreci ve uluslararası krizler çerçevesinde enflasyon tüm dünyada artıyor. Bu durum işsizlik oranlarının da artmasına neden olurken işsiz kalan vatandaşların acil nakit ihtiyaçlarında ciddi sorun yaşamalarına neden oluyor. Çünkü bankacılık kuruluşları tarafından kredi başvurularında öncelikle gelir belgesine bakılıyor. İşsizler için ciddi bir sorun oluşturan bu duruma bazı bankalar çözüm oluşturuyor.

Türkiye’de gelir belgesiz kredi imkanı sunan bankalar sayesinde işsiz olsa dahi vatandaşların rahatlıkla bankadan, acil nakit ihtiyaçları için kredi çekebilmeleri sağlanabiliyor. Bankaların gelir belgesi olmadan kullandırdıkları krediler sayesinde vatandaşlar ihtiyaçlarını ertelemek zorunda kalmıyor. Bazı bankalar tüketiciden gelir belgesi veya kefil talep etmiyor. Bazı bankalar hatta kredi notu da talep etmiyor. Ancak bu bazı bankalarla sınırlıdır ve gelir belgesi istemeyen bankaların çoğu kredi başvurularında ortalama veya iyi bir kredi notuna sahip olunmasını talep ediyor.

ING Bank Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası

ING Bank, işsiz olan veya gelir elde ediyor olsa bile bunu belgeleyemeyen kişiler için gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyası sunuyor. ING Bank tam 36 ay vadeli ihtiyaç kredisinde gelir belgesi olmadan yalnızca %1.69 faiz oranı üzerinden kredi kullandırıyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

QNB Finansbank Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Türkiye’nin en önemli bankacılık kuruluşlarından birisi olan QNB Finansbank ve yanı sıra sanal bankacılık kuruluşu Enpara, gelir belgesi olmayanlarında kredi çekebilmelerine yardımcı oluyor. Üstelik QNB Finansbank’ta tam 36 aya varan vade fırsatı ve sadece %1.89’dan başlayan kredi faiz oranları ile gelir belgesi olmasa da kredi kullanmaya yardımcı oluyor.