Acil nakit ihtiyaçlarında finansman desteği için bankalara başvuruluyor. Pandemi ile birlikte birikim yapamayan ve acil masrafları karşılamakta güçlük yaşayan herkes, bankaların kredi ürünlerinden faydalanmak durumunda kalıyor. Ancak bankalar kredi ürünlerine gelen başvurularda gelir ve kredi notu kriterlerini değerlendiriyor. Pandemi döneminde işsiz kalan vatandaşların acil ihtiyaçları için kredi çekebilmeleri daha da zorlu hale geliyor. Gelir belgesi gösteremediğinden bankalardan kredi kullanamıyor. Ancak bazı bankalar gelir belgesi ibrazı olmasına gerek olmadan da kredi kullanım desteği veriyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Aktif Bank Gelir Belgesiz Kredi

Aktif Bank, günümüzde düzenlediği kredi kampanyalarıyla, acil nakit ihtiyacı olanlara önemli bir destek sağlıyor. Aktif Bank ile gelir belgesi olmadan da ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Aktif Bank’ın gelir belgesiz, kefilsiz ve ipoteksiz avantajlı ihtiyaç kredisinden herkes faydalanabiliyor. Aktif Bank’ın gelir belgesi istemediği ihtiyaç kredisi kampanyasına SMS ile başvuruda bulunulabiliyor.

Aktif Bank “N Kolay Kredi” kampanyası kapsamında gelir belgeniz olmasa dahi çok avantajlı koşullarda ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Aktif Bank’tan gelir belgesi olmadan 50.000 TL’ye kadar ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Üstelik 36 ay vade ve %2.89 kredi faiz oranından faydalanabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu için “KREDI” bir boşluk verdikten sonra “T.C. kimlik numaranızı” yazıp “3050” numarasına SMS göndermeniz yeterlidir.

Fibabanka 36 Ay Vadeli Gelir Belgesi İstemeyen İhtiyaç Kredisi

Fibabanka, Türkiye’de gelir belgeniz olmasa bile kredi çekebileceğiniz bankalar arasında yer alıyor. Fibabanka ihtiyaç kredisine hemen gelir belgeniz olmasa dahi başvuru yapabilirsiniz. Tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için çoğu banka tarafından istenen kefil veya gelir belgesi evrakı Fibabanka tarafından talep edilmiyor.

Fibabanka gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyası kapsamında 100.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. Üstelik 100.000 TL’ye kadar olan ihtiyaç kredilerinde 50.000 TL altına 36 ay vade, 50.000 TL üstüne 24 ay vade ile kredi kullanabilirsiniz. Ayrıca Fibabanka ihtiyaç kredisinde sadece %1.95 kredi faiz oranından faydalanabiliyorsunuz.

Denizbank SMS ile Kredi

Denizbank’ın SMS ile başvuru yapılabilen ihtiyaç kredisi sayesinde gelir belgeniz olmasa da hemen ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. 200.000 TL’ye kadar olan acil masraflarınız için %2.66 kredi faiz oranıyla ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz. Denizbank ihtiyaç kredisinde 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade seçebilirken, 50.000 TL üstüne bankacılık mevzuatı gereğince 24 ay vade seçiminde bulunabilirsiniz.