Çağımızda, bankaların sunduğu hizmetlerin nitelikleri kadar, formaliteden arındırılmış olması, süratli sonuca ulaşılmasının sağlanması da büyük öneme sahip. Kredi yeterliliği bulunmasına rağmen, gelir belgesi ibraz etme zorunluluğu, birçok kişinin kredi finansmanlarından faydalanamamasına sebep oluyor. Bazen de sadece gelir belgesini alabilmek için bile uğraşılmasının gerekmesi, kredi kullanımının ertelenmesine neden olabiliyor. Bu konuya ışık tutacak, hangi bankaların gelir belgesi talep etmeden kredi hizmeti sunduğunu yazımızın devamında öğrenebilirsiniz.

Fibabanka Anında İhtiyaç Kredisi

Anında İhtiyaç Kredisi adı altında sunulan bu kampanyada Fibabanka başvuru sahiplerinden herhangi bir gelir belgesi talep etmiyor. 3.000 ile 130.000 TL arasında kredi kullanılabilen kampanya da, 50.000 TL altı krediler 36 aya kadar vadeyle sunuluyor. 50.000 TL üzerinde kullanılan krediler 24 ay vadeyle sınırlı. Kredi kampanyasında en düşük faiz oranı % 2.05. Başvuru sahibinin kullandığı kredi miktarı, ödeme yeteneği ve kredi notu gibi değişkenler, uygulanan faiz oranının belirlenmesinde etki eden unsurlar.

Anında Kredi başvurusu bankanın şubelerinden, mobil bankacılık uygulaması ya da internet bankacılığı aracılığıyla yapılabiliyor. Bankanın 444 88 88 Telefon Bankacılığı numarası aracılığıyla Anında Kredi başvurusu yapabilirsiniz. Onaylanan kredi tutarı anında hesabınıza aktarılıyor ve kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bankadan kullanılan kredilerde hayat sigortası yapılarak, kredi tutarı içerisinden gerekli kesinti yapılıyor. Buna göre 15.000 TL tutarında bir kredi başvurunuz onaylandığında, 36 ay vadeyle geri ödemesi aylık 704,39 TL oluyor. Bu kredide uygulanan faiz oranının %2,64 olduğu düşünüldüğünde 78,75 TL tahsis ücretinin yanında 1.053,78 TL hayat sigortası primi bulunuyor. Kredinin toplam masrafı 1.132,53 TL oluyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Akbank Hızlı İhtiyaç Kredisi

Akbank üst limiti 100.000 TL olan Hızlı İhtiyaç Kredisi ürününde, gelir belgesi talep etmeden süratli şekilde başvuru onayı avantajı sunuyor. 50.000 TL altında kullanılan krediler için vade uzunluğu 36 ay olabiliyor. 50.000 TL üzerinde ki krediler için vade süresi en fazla 24 ay oluyor.

Bankanın uyguladığı faiz oranı, kredi notu, ödeme yeteneği, kredi ile birlikte hayat sigortası yapılıp yapılmadığı gibi etkenlere bağlı olarak değişiyor.Kredi başvurusu, SMS gönderilerek, AT&M aracılığıyla, Mobil şube ya da internet şubesi aracılığıyla yapılabiliyor. Ayrıca Kredi Ekspres Hattı aranarak, sizin için en uygun tutar ve vade oranlarını belirleyerek de krediden faydalanabiliyorsunuz.