Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Banka kredileri, ekonomide yaşanan dalgalanmalar karşısında vatandaşlara ekonomik olarak rahat bir nefes alma şansı sunuyor. Uzun vade sayıları ve avantajlı faiz oranlarıyla acil ihtiyaçları banka kredileriyle karşılayabilmek mümkün Ancak gelirini belgelendiremeyen veya geliri olmayanlar için bankadan kredi çekmek oldukça zorlu olabiliyor. Çoğu kişinin araştırdığı gelir belgesiz kredi veren bankalar sayesinde kredi kullanabilmek herkes için mümkün oluyor. Peki Türkiye’de gelir belgesiz kredi veren bankalar hangileri ve şartları neler?

Vakıfbank İpotekli İhtiyaç Kredisi Kampanyası

Bankacılık sektöründe kredi kullanabilmek için iyi bir kredi notuna ve tabii ki gelire sahip olunması gerekmektedir. Gelir seviyesine göre değişen tutarlarda kredi limitlerinin tanımlandığı tüketicilerin gelirlerinin olmaması veya belgelendirememesi kredi kullanımında büyük engel oluşturuyor. Düşük kredi notu veya gelir belgesi olmadığı için bankadan ihtiyaç kredisi kullanamayanlar için Vakıfbank’tan müjde geldi.

Vakıfbank tarafından sunulan ipotekli ihtiyaç kredsi kampanyası sayesinde artık gelir belgesi olmadan da Vakıfbank’tan kredi kullanılabiliyor. 36 aya varan vade imkanının ve herkesin ödeme durumuna göre düzenlenen esnek ödeme planları ile sunulan Vakıfbank ipotekli ihtiyaç kredisinde gelir belgesi yerine gayrimenkul ipotek ettirilebiliyor. Gayrimenkul ipoteği sayesinde Vakıfbank’tan hem gelir belgesi olmadan hem de yüksek tutarlı kredi kullanımı gerçekleştirilebiliyor.

Akbank Gelir Belgesiz Kredi

Akbank tarafından sunulan gelir belgesiz ihtiyaç kredisi sayesinde acil nakit ihtiyaçları çok uygun geri ödeme koşullarıyla karşılanıyor. Akbank gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kampanyasında tüketiciler gelir belgesi olmadan tam 125.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarını karşılayabilme şansına sahip olabiliyor. Üstelik 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade, 50.001 TL ile 100.000 TL arasına 24 ay vade ve 100.001 TL ile 125.000 TL arasına 12 ay vade desteğinden yararlanılabiliyor.

CEPTETEB Gelir Belgesiz İhtiyaç Kredisi

Türkiye’nin dijital bankaSI CEPTETEB’te gelir belgesiz ihtiyaç kredisi kullanım imkanı sunuyor. Üstelik gelir belgesi olmadan CEPTETEB üzerinden 7 gün 24 saat tam 100.000 TL’ye kadar olan ihtiyaçlar için kredi kullanılabiliyor. 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade ve 50.001 TL ile 100.000 TL arasına 24 ay vade seçeneklerinden yararlanılabiliyor.