Camdaki Kız 4. bölüm fragmanı ve özeti yer almaktadır. 29 Nisan Perşembe günü yayınlanacak olan Camdaki Kız 4. bölümü ile sizlerle olacak.

Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nın aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir aşk hikayesinin anlatıldığı dizisi “Camdaki Kız” yeni bölümü ile ekrana geliyor. 

 

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı, yönetmenliğini Nadim Güç’ün üstlendiği Camdaki Kız’ın ekrana gelecek olan bu bölümünün konusu ise şöyle;

Koroğlu ailesinin bütün engelleme çabalarına rağmen Sedat ve Cana’nın fotoğrafı gazetede yayınlanır.

 

 Haberin gündeme bomba gibi düşmesi bütün gazetecileri harekete geçirir. Herkes Nalan’ın bu habere vereceği tepkiyi merak etmektedir. Yoksa bu büyülü aşk masalı, daha başlamadan bitmiş midir? 

 

Haberin yayınlanmasıyla Koroğlu Malikânesinde kıyamet kopar. 

 

Ailelerinin şerefi ve şirket hisselerinin geleceği için, bir an önce bu durumu düzeltmeleri ve Nalan’ın yüzüğü atmasını engellemeleri gerekmektedir. 

 

Gazetelerden Sedat’ın başka bir kadınla görüştüğünü öğrenen Nalan, büyük bir hayal kırıklığı yaşar. 

 

Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 13. Bölümü - 16 Temmuz Cuma konukları Kuzeyin Oğlu Volkan Konak 13. Bölümü - 16 Temmuz Cuma konukları

Başından beri Koroğlu ailesine hiç güvenmeyen Feride de çılgına döner ve öfkeyle Koroğlu ailesinin kendilerine bir açıklama yapmasını bekler. 

 

Ancak Feride’nin beklediği açıklama gelmez çünkü Koroğlu ailesinin bu krizi çözmek için bambaşka bir planı vardır.

 

Yayın Tarihi :29 Nisan Perşembe/ 2021

Yayın Saati :20.00