Camdaki Kız 8. Bölüm Fragmanı - 3 Haziran Perşembe Neler Olacak?

Camdaki Kız 8. Bölüm Fragmanı 3 Haziran Perşembe yeni bölümüyle Kanal D ekranında.

Kültür Sanat 02.06.2021 - 18:25 02.06.2021 - 18:29 TE Bilisim

Camdaki Kız yeni bölümü ile ekrana geliyor...


Kanal D’nin, yapımını OGM Pictures’ın üstlendiği, Gülseren Budayıcıoğlu’nın aynı adlı romanından uyarlanan ve gerçek bir aşk hikayesinin anlatıldığı dizisi “Camdaki Kız” yeni bölümü ile ekrana geliyor. 

Senaryosunu Seda Altaylı Turgutlu’nun kaleme aldığı, yönetmenliğini Nadim Güç’ün üstlendiği Camdaki Kız’ın ekrana gelecek olan bu bölümünün konusu ise şöyle;

Muzo odasında fenalaşan Nalan’ı bulunca hemen doktor çağrılır. Böylece Koroğlu ailesi kendilerine yalan söylendiğini anlar. İpekoğlu ailesi, Nalan iyileştikten sonra bu durumu Koroğlu ailesine nasıl açıklayacaktır?

Nalan’a gittikçe bağlanan Sedat, Cana ile geçirdiği gecenin pişmanlığını duymaktadır. Ancak Cana’nın pes etmeye ve Sedat’tan vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Cana’nın attığı cüretkar bir adım, Rafet Koroğlu’nu çıldırtır.

Düğün provası için gidilen balo salonunda Sedat ve Nalan romantik anlar yaşar. Her şey planlandığı gibi gitmektedir. Ancak Cana onlara çok büyük bir sürpriz hazırlamıştır. Cana bu son hamlesiyle düğünün iptal olmasını sağlayabilecek midir?

Camdaki Kız, yeni bölümleriyle her Perşembe Kanal D’de... 

Yayın Tarihi    :03 Haziran Perşembe / 2021

Yayın Saati        :20.00

Yorumlar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@