Camdaki Kız'ın Muzo'su Enis Arıkan sosyal medyada büyük gaf yaptı. Yanlışlıkla ifşa edince yer yerinden oynadı.

Camdaki Kız geçtiğimiz sezona adını altın harflerle yazdırdı. Geç başlayıp erkenden sezon finali yapan dizinin tadı izleyenlerin damağında kaldı. Özellikle de Hayri karakterinin diziye son anda dahil olması herkesi merakta bıraktı.

Camdaki Kız Farklı Konusu ve Oyuncu Kadrosuyla Çok Beğenildi

camdaki kız kpak

Başrollerini Burcu Biricik ve Feyyaz Şerifoğlu'nun paylaştığı Camdaki Kız, Gülseren Budayıcıoğlu'nun aynı adlı kitabından ekranlara uyarlandı. Yayınlanan tüm dizilerden farklı konusuyla dikkatleri üzerine çeken Camdaki Kız, konusu kadar oyuncu kadrosu ile de beğeni topladı.

camdaki kız oyuncuları

Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'dan Olay Yaratan Masumlar Apartmanı Paylaşımı: "Sabrınız İçin..." Merve Dizdar ve Birkan Sokullu'dan Olay Yaratan Masumlar Apartmanı Paylaşımı: "Sabrınız İçin..."

Kırmızı Oda dizisinde Boncuk karakterine hayat veren Burcu Biricik ve onun partneri Can'ı canlandıran Feyyaz Şerifoğlu'nun uyumu gözlerden kaçmayınca, ikili Camdaki Kız'a da partner olarak seçildi. Bu haber, henüz dizi başlamadan izleyiciyi mutlu etti.

Enis Arıkan'ın Performansı Şaşırttı!

enis arıkan camdaki kız

Camdaki Kız'da uzun süre yüzü görünmeyen Muzo karakteri, bir hayli merak uyandırdı. Gecikmeli olarak diziye dahil olan Enis Arıkan'ın muzo olarak karşımıza çıkmasıysa bizleri hem sevindirdi hem de şaşırttı. Ekranda görmeyi sevdiğimiz simalardan olan Enis Arıkan, kendisinden beklenmeyen bir performans sergileyerek kalplerimizi çaldı.

camdaki kız enis arıkan6-1

Bu performansın kendisinden beklenmemesinin sebebi ise yeteneksizlik değil, bu güne kadar görmeye alıştığımız rollerin tamamen farklı olmasıydı. Ekranlara genç yaşında Aynalı Tahir dizisi ile merhaba diyen Arıkan, birçok projede yer alsa da Ezgi Mola ile birlikte oynadığı Kocan Kadar Konuş filmi ile dikkatleri topladı.

enis arıkan 11-1

Ardından Jet Sosyete'de Tony karakterine hayat veren Enis Arıkan, akıllarımızda uçuk kaçık komedilerin kahramanı olarak kaldı. Onu Camdaki Kız'ın Muzo'su olarak gördüğümüz ilk anda hepimizi bir kuşku sarsa da o, rolünün altından başarıyla kalktı. Hatta zaman zaman tüm Türkiye'yi ağlattı.

Çekimler Biter Bitmez Tatile Çıktı

enis arıkan tatil-1

Çekimler biter bitmez tatile çıkan Enis Arıkan, önce Sarıgerme'de sonra ise Alaçatı'da denizin ve güneşin tadını çıkardı. Arkadaşı Ezgi Mola'nın Boop adlı mekanına göz kulak olmayı da ihmal etmeyen Arıkan, her gece sosyal medya hesabından Ezgi Mola'ya rapor bile verdi. Bu işin de altından başarıyla kalkan ünlü oyuncu geçtiğimiz haftalarda tatili bitirerek İstanbul'a döndü.

Öyle Bir Gaf Yaptı Ki Yer Yerinden Oynadı!

Sosyal medyayı son derece aktif kullanan Enis Arıkan, dün gece yatmadan önce yayınladığı bir video ile büyük pot kırdı. Boş durmaktan sıkıldığını söyleyen ünlü oyuncu, haftaya Camdaki Kız çekimlerinin başladıını açıkladı. Ancak bu kadarla kalmayıp dizinin yayın tarihini de ağzından kaçırdı. Eylül'ün ilk haftası Camdaki Kız'ın ekranlara geleceği bilgisi hemen yayıldı. Bakalım bu gaf Enis Arıkan'ın başına dert olacak mı?