Camdaki Kız dizisinin Muzo'su Enis Arıkan tatil dönüşü evinde vakit geçirmeye başladı. Huzur arayan ünlü oyuncu ne yazık ki evinde de bulamadı. Dün öyle bir kriz çıktı ki, ünlü oyuncu dayak yemekten beter oldu.

Ne Yapsa Yaranamıyor! Eleştirilerden Kurtulamıyor: Netflix'le Dönmeye Hazırlanan Hazal Kaya Bu Kez Kimden Azar Yedi? Ne Yapsa Yaranamıyor! Eleştirilerden Kurtulamıyor: Netflix'le Dönmeye Hazırlanan Hazal Kaya Bu Kez Kimden Azar Yedi?

Enis Arıkan'ın Performansı Hepimizi Şaşırttı

enis arıkan 16

Enis Arıkan hepimizi çok şaşırttı. Son dönemlerde Jet Sosyete, Kocan Kadar Konuş gibi yapımlarda uçuk kaçık rollerde görmeye alıştığımız Arıkan, geçtiğimiz sezonun sonlarına doğru Camdaki Kız dizisine dahil oldu. Koroğlu ailesinin engelli ve içine kapanık çocuğu Muzo'yu canlandıran yetenekli oyuncu, hepimizi şaşırtmayı başardı.

camdaki kız enis arıkan6

Her ne kadar iyi bir oyuncu olduğunu bilsek de onu hep komedi dizilerinde ve filmlerinde uçuk kaçık rollerde izleymeye alışmıştık. Üzerine bir de eğlenceli Instagram storyleri eklenince, onun bir dram içerisinde yer alabileceğine hiç ihtimal vermedik. Ancak o hepimizi şaşırtarak Camdaki Kız kadrosuna Muzo karakteriyle dahil oldu. Ve de diziye girdiği ilk bölümden itibaren hepimizi şaşırtmayı başardı. Üstlendiği rolü başarıyla gerçekleştiren Enis Arıkan, yeri geldi tüm Türkiye'yi ağlattı.

Tatilde Bile Çalıştı

enis arıkan tatil

Aynı anda hem televizyon dizisi hem de Exxen'de program projelerini birlikte yürüten Enis Arıkan bir hayli yoruldu. Çekimler biter bitmez kendini sahillere attı. Önce Sarıgerme'de tatil yapan ünlü oyuncu, ardından ailesi ile birlikte yaşadığı Alaçatı'daki yazlığına gitti. Ancak tatide bile çalışmaktan kurtulamadı.

enis arıkan kapak 2

Tatil süresince kariyerinde ufak bir değişiklik yapan Enis Arıkan, arkadaşı Ezgi Mola'ya ait Boop Alaçatı adlı mekanda işletmeciliğe başladı. Arkadaşının yokluğunda mekanı bir dakika bile boş bırakmayan, kapatmadan mekandan çıkmayan Enis Arıkan, Instagram Storyleriyle her gece arkadaşına rapor bile verdi.

Evinde de Huzuru Bulamadı

enis arıkan 12

Ancak her güzel şeyin bir sonu vardır, ne yazık ki Enis Arıkan'ın tatilinin de sonu geldi. Ünlü oyuncu mavi denizleri ve altın kumları bırakıp İstanbul'a geri geldi. Alaçatı'da neredeyse evinde durmayan Enis Arıkan, İstanbulda resmen evine kapandı. Huzuru evinde bulmayı uman ünlü oyuncu ne yazık ki yanıldı.

Beyaz çamaşırların arasına koyu renkli bir havlu karıştıran Enis Arıkan hepsini bir arada yıkayınca olanlar oldu. Evdeki yardımcısı renk değiştişren beyaz çamaşırları görünce Enis Arıkan'a söylemediğini bırakmadı. Ünlü oyuncu ne yazık ki aradığı huzuru evinde de bulamadı.