Kadına yönelik taciz ve istismarların gün geçtikçe arttığı ülkemizde maalesef her geçen gün yeni bir vakaya daha tanıklık ediyoruz. Özellikle caydırıcı yasaların eksikliğinden kaynaklı olarak bundan cesaret bulan tacizciler, tüm sosyal alanlarda kadınlara yönelik taciz, istismar ve tecavüz suçlarını işlemekten geri kalmıyorlar. Son olarak Çanakkale'nin Çan ilçesinden gelen bir haber de henüz 17 yaşında stajyer bir genç kızın tacizine ilişkin. İşte genç kızın hastane laboratuvarında tacize uğradığı iddiasına ilişkin detaylar!

Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..." Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..."

Daha Önce de Yapmış!

Çanakkale'nin Çam ilçesinde bulunan bir hastanede laborant olarka görev yapan S.K. hakkında, yine aynı hastanede staj yapan 17 yaşındaki lise öğrencisine tacizde bulunduğu iddia edildi. Lise üçüncü sınıf öğrencisi olan genç kız nöbet sırasında taciz edildiğini annesine anlatınca, laborant olarak görev yağan S.K. polisler tarafından gözaltına alındı. S.K.'nın taciz gerekçesi ile gözaltına alınması ile birlikte 6 stajyer öğrenci daha hakkında şikayetçi olduklarını bildirdi. Bu olayın ardından S.K. adlı laborantın daha önce de taciz iddiaları nedeniyle görev yerinden alındığı ve görev yerinin birkaç kez değiştirildiği gerçeği de ortaya çıktı.