HaberEkspresi.NET

Canevim 13. Bölüm Fragmanı – Canevim Yeni Bölümünde Neler Olacak?

2 Eylül 2019 Pazartesi saat 20.00’de yayınlanacak Canevim 13. Bölüm fragmanı ve özeti bu haberimizdedir. Canevim dizisi 13. bölümünde neler olacak.Merak edilen Canevim 13. bölüm özeti ve fragmanı izleyebilirsiniz.

Canevim 13. Bölüm Fragmanı – Canevim Yeni Bölümünde Neler Olacak?
1.630 okunma
30 Ağustos 2019 - 13:41

Canevim 13. bölümü 2 Eylül Pazartesi günü saat 20.00’de atv ekranlarında yeni bölümü ile sizlerle olacak. Canevim dizisi 13. bölümünde neler olacak.Merak edilen Canevim 13. bölüm özeti ve fragmanı izleyebilirsiniz.

Ömer ve Taylan arasında kalan Ceylan, kan dökülmeden bu hesaplaşmanın bitmesi için her şeyini ortaya koyar. Hamza ve Hacı Anne’nin gizlice babalık testi yaptıracağını öğrenen Ömer’in, kendini aklaması için son bir adım kalmıştır.

Canevim 13. Bölüm Fragmanı - Canevim Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Canevim 13. Bölüm Fragmanı – Canevim Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Ancak Taylan’ın önüne çıkaracağı engeller, Ömer’i büyük bir ölüm kalım savaşına sokar. Herkesi, en çok da Ceylan’ı sarsan acı haber; Taylan’ı büyük bir ikilemde bırakır. Ceylan, Kristina’nın bebeğine dair testin sürpriz sonucunu almayı başardığında, edilen ihanetlerin, oynanan oyunların ve gizli kalmış gerçeklerin ortaya döküldüğü yepyeni bir dönem başlar.

Elvan’ın sakladığı büyük sırrı acı bir tecrübeyle öğrenen Günnur, Elvan’ı peşindeki beladan korumak zorunda kalır. Zeki’yi iyileştirip bir an önce veda etmek isteyen Elvan ise, uzun süredir kaçtığı geçmişinin her şeye rağmen onu bulduğunu fark eder.

Canevim Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Canevim Yeni Bölümünde Neler Olacak?

Yayın Tarihi : 2 Eylül 2019 / Pazartesi

Yayın Saati : 20.00

Yapımcı : Ata Türkoğlu / Koliba Film

Yönetmen  : Adnan Güler

Senaryo   : Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura

Oyuncular : Biran Damla Yılmaz (Ceylan Haksever), Aras Aydın (Ömer Kılıç), Özgür Çevik (Taylan Tanbay), Simge Selçuk (Melis Korkmaz), Nihan Büyükağaç (Feryal Tanbay), Zuhal Gencer Erkaya (Günnur Haksever), Rıza Akın (Hamza Haksever), Burcu Tuna (Elvan Haksever), Ezgi Şenler (Müjgan), Bedia Ener (Hacı Anne), Münire Apaydın (Aytül) ve Ömrüm Nur Çamçakallı (Ayşe Haksever)