HaberEkspresi.NET

Canevim 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı

1 Temmuz Pazartesi saat 20.00’de yayınlanacak Canevim 5. Bölüm özeti ve fragmanı yer almaktadır.

Canevim 5. Bölüm 2. Fragmanı Yayınlandı
144 okunma
28 Haziran 2019 - 9:33

1 Temmuz Pazartesi saat 20.00’de yayınlanacak Canevim 5. Bölüm fragmanı ve özeti bu haberimizde.

Ceylan ve Ömer’in “mutlu” nişan günleri Kristina’nın kapılarını çalmasıyla berbat olmuştur. Kristina’nın karnında taşıdığı bebek ve Ömer’in gurbetteki hayatıyla ilgili anlattıkları, Ceylan ve ailesinin aklında büyük soru işaretleri oluşturur. Herkes Ceylan’a destek olmaya çalışırken, hayatlarında ilk kez gördükleri bu kızın doğruyu söyleyip söylemediğini anlamaya çalışırlar. Ömer ise üzerine atılan bu büyük iftirayla öfkeden deliye döner.

Kendini herkesin gözünde temize çıkarmak için ya Kristina’nın gerçekleri anlatmasını sağlayacak, ya da onu kapısına kadar gönderen, bu olayın arkasındaki esas kişiyi ortaya çıkartacaktır. Taylan’ın hazırladığı hikaye Ceylan için yıkıcı olur. Taylan, kurduğu zorlu planın adımlarının doğru işlediğinden emin olmak için her boşluğu doldururken, Ceylan’la yakınlaşmak için büyük bir fırsat yakalar.

Yayın Tarihi : 1 Temmuz 2019 / Pazartesi

Yayın Saati : 20.00

Yapımcı      : Ata Türkoğlu / Koliba Film

Yönetmen  : Adnan Güler

Senaryo   : Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura

Oyuncular : Biran Damla Yılmaz (Ceylan Haksever), Aras Aydın (Ömer Kılıç), Özgür Çevik (Taylan Tanbay), Simge Selçuk (Melis Korkmaz), Nihan Büyükağaç (Feryal Tanbay), Zuhal Gencer Erkaya (Günnur Haksever), Rıza Akın (Hamza Haksever), Burcu Tuna (Elvan Haksever), Ezgi Şenler (Müjgan), Bedia Ener (Hacı Anne), Münire Apaydın (Aytül) ve Ömrüm Nur Çamçakallı (Ayşe Haksever)

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.