HaberEkspresi.NET

Canevim 6. bölüm fragmanı – 8 temmuz salı

8 Temmuz 2019 günü saat: 20:00 oynayacak olan Canevim 6. bölüm fragmanı ve özeti , Canevim son bölüm özeti neler olacak?

Canevim 6. bölüm fragmanı – 8 temmuz salı
185 okunma
05 Temmuz 2019 - 16:38

Atv’de 8 Temmuz 2019 günü yayınlanacak olan Canevim 6. bölüm fragmanı ve özeti yer almaktadır. Canevim oyuncu kadrosu ve 6. bölüm özeti için detayları bu haberimizde.

Ceylan’ın ablasının yardımıyla Kristina’dan gerçeği öğrenme çabası Taylan’ın tüm planlarını tehlikeye atmıştır. Yaşananlar yüzünden çok gerilen Kristina bu oyuna daha fazla devam edemeyeceğini hisseder ve harekete geçer. Onun bu kararı Taylan’ı oldukça zor durumda bırakır.

Fikret’in izini süren Ömer ise Taylan’la karşı karşıya gelir. Taylan’dan öğrendikleri, Ömer’in, Ceylan’la ilişkisinde yeni bir gerilime neden olacaktır. Ceylan’a yakın olmak için uğraşan Taylan, mahalleye bir yatırım yapmaya karar verir.

Bu durumdan hoşlanmayan Feryal ise oğlunu engellemek için elinden geleni yapacaktır. Kardeşinin yaşadıkları yüzünden Elvan’ın ailesine dair kötü hatıraları tekrar gün yüzüne çıkarken, Sezgin gün geçtikçe Elvan’a daha fazla bağlanmaktadır.

Yayın Tarihi : 8 Temmuz 2019 / Pazartesi

Yayın Saati : 20.00

Yapımcı      : Ata Türkoğlu / Koliba Film

Yönetmen  : Adnan Güler

Senaryo   : Filiz Alpgezmen, Eylem Akın ve Murat Can Tura

Oyuncular : Biran Damla Yılmaz (Ceylan Haksever), Aras Aydın (Ömer Kılıç), Özgür Çevik (Taylan Tanbay), Simge Selçuk (Melis Korkmaz), Nihan Büyükağaç (Feryal Tanbay), Zuhal Gencer Erkaya (Günnur Haksever), Rıza Akın (Hamza Haksever), Burcu Tuna (Elvan Haksever), Ezgi Şenler (Müjgan), Bedia Ener (Hacı Anne), Münire Apaydın (Aytül) ve Ömrüm Nur Çamçakallı (Ayşe Haksever)

İzinsiz ve kaynak gösterilmeden yayınlanamaz.