Ekranların sevilen ve adeta kaçırılmayan sabah programlarından birisi olan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı, yine her zamanki gibi ilginç vakalarla, sır dolu yaşamlarla ve gizemli olaylarla yayın hayatına devam ediyor. Çözülemeyen olaylar karşısında birçok kişi Müge Anlı'ya başvururken, bu şekilde ekrana gelen olaylar da izleyicilerin meraklarını çekmeye devam ediyor. Her programda ayrı bir vaka ile ilgilenen Müge Anlı son olarak yine bir büyüye maruz kaldığı iddia edilen genç bir erkeğin durumunu tartışıyor. Genç adamın sevgilisi ile annesi arasında yaşanan gerilim çözülemeyince anne sonunda çareyi Müge Anlı'ya başvurmakta bulmuş anlaşılan. buraya kadar sorun yok elbette. Ta ki, annenin büyü iddialarına karşılık anne ve Müge Anlı'nın Harry Porter benzetmesine kadar. İşte detaylar!

Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..." Sosyal Medyada Gündem Olan ve "Bilecikli Targeryan" Olarak Anılan Melek Mızrak Subaşı: "Cumhuriyet Kadınlarının..."

O Kız Oğluma Büyü Yaptı

Müge Anlı'nın programına birbirleri ile çekişmeli olan birçok sevgili, eş ya da aile katıldı bugüne kadar. Bu çekişmelerin nedeni olarak kimi zaman para gösterildi, kimi zaman birbirini sevmeme gösterildi ya da kimi zaman sadece gereksiz inatlaşmalar oldu. Ancak bu hafta Müge Anlı'ya gelen bir anne, genç oğlunun sevgilisinden oldukça ilginç bir gerekçeyle veryansın etti. Ancak bu veryansınlar sonrasında anne ile genç adamın sevgilisi daha çok karşı karşıya gelirken tartışma Müge Anlı'nın yorumu ile biraz da komik bir hal almaya başladı. Annenin iddiasına göre bahsi geçen kadın annen oğluna büyü yapıyor. Ancak anne 'O kız oğluma büyü yaptı' gibi bir iddiayı söyler söylemez karşı taraftan 'Asıl annesi büyü yaptı' dediğine ilişkin bir iddia geldi. Sonra da olanlar oldu.

Büyücüler Savaşı ve Harry Potter

Müge Anlı'nın programında bu kez büyü yapanlar arasındaki güç dengeleri tartışılıyor desek yeri. Program esnasında anne genç adamın sevgilisi için, aynı şekilde karşı taraf da anne için büyü yaptığı iddiasını ortaya attı. Bunun üzerine Müge Anlı "Yani kız diyor ki annen sana büyü yaptı ama sen diyorsun ki asıl o kız benim oğluma büyü yaptı. Harry Potter'daki Harry Potter ile Voldemort'un savaşı gibi. Kimin asası diğerinden daha güçlüyse onun büyüsü tutuyor." ifadesiyle durumu izah ederken annenin "Aynen" dediği duyuldu ve bu cevap kısa bir süre içinde sosyal medyayı bir anda salladı.