Ülkemizin en büyük marketler zincirinden biri olan CarrefourSA, Akbank ile yaptığı bir anlaşma sonucunda, 100 lira chip para kazandırıyor. Zaten yapılmak zorunda olan alışveriş kalemlerinden 750 ve 1.500 lira olarak harcama gerçekleştiren tüm tüketiciler bu kampanyadan faydalanabiliyor. Duyuruları hem Akbank hem de CarrefourSA tarafından yapılan kampanyaya katılma koşulları ve nasıl ödül kazanılacağı hakkında içeriğimizin devamında ayrıntılı bilgileri bulabilirsiniz.

CarrefourSA 100 TL chip para Kampanyası

Akbank kredi kartı ya da banka kartı sahipleri, carrefoursa.com üzerinden yapacakları 750 lira alış veriş için, anında 50 lira, 1.500 lira alış veriş içinse 100 lira chip para kazanabiliyor. Kampanyadan faydalanabilmek için öncelikle Juzdan aracılığıyla “ Hemen Katıl ” tıklamanız ya da “ ALIŞVERİŞ “ yazarak 4566 numarasına SMS atmanız gerekiyor.

11 Kasım 2022 tarihinde başlayan kampanya, 11 Aralık 2022 tarihine kadar sürüyor. Bu tarihler arasında cerreforusa.com üzerinden tek seferde olmak üzere yapılacak olan 750 lira alışveriş sonrasında 50 TL, 1.500 lira alışveriş sonrasındaysa 100 TL chip para kazanılacak. Gereken koşullar gerçekleştiğinde, chip para yüklemesi de anında gerçekleşecek. Ödül olarak kazanılan chip paralar, 25 Aralık 2022 tarihine kadar CarreforuSA marketlerinde veya web platformunda kullanılabilecek. 25 Aralık tarihine kadar kullanılmayan chip paralar, sonrasında. Tüm Axess üye işyerlerinde de kullanılabiliyor.

CarrefourSA Akbank 100 TL chip para Kampanyası Katılımı Nasıl Yapılıyor?

Akbank Axess, Wings, Free, Akbank Kart, Ticari Kartlar ile bu kartlara bağlı ek kartlar ve sanal kartlar kampanyaya dahildir. Bank’O Card Axess puan kampanyasına dahil değildir. Bu kartlara sahip olan Akbank müşterileri, bankanın siteminde kayıtlı olan cep telefon numaralarından “ ALIŞVERİŞ ”yazarak 4566’ ya kısa mesaj göndererek kampanyaya katılabiliyorlar. SMS karşılığı yine, SMS olarak “ kayıt oldunuz “ ibaresiyle dönüşüm olarak tarafınıza ulaşıyor. Katılım için gönderilen SMS, her kişinin kayıtlı olduğu şebekedeki bir SMS ücreti karşılığı ücretli olarak gönderiliyor.

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

İsteyenler kampanya katılım işlemini Juzdan aracılığıyla da gerçekleştirebiliyor. Juzdan’ da yer alan kampanyalar bölümünden, ilgili kampanyaya ulaşarak “ Hemen Katıl “ butonuna tıklayarak da anında kampanya katılımınız gerçekleştirebilirsiniz.