Çatı Katı Aşk 1. Bölüm Fragmanı – 9 Temmuz Perşembe

Mia Yapım, yapımcılığını ve proje tasarımını Banu Akdeniz'in üstlendiği yeni dizisi Çatı Katı Aşk 1. bölümü ile ekrana geliyor.
Çatı Katı Aşk 1. Bölüm Fragmanı - 9 Temmuz Perşembe
Çatı Katı Aşk 1. Bölüm Fragmanı - 9 Temmuz Perşembe

Çatı Katı Aşk birinci bölümü ile ekrana geliyor…

Kanal D’nin yapımını Mia Yapım, yapımcılığını ve proje tasarımını Banu Akdeniz’in üstlendiği yeni dizisi “Çatı Katı Aşk” ilk bölümü ile ekrana geliyor.

Başrollerini Furkan Andıç, Ezgi Şenler, Yiğit Kirazcı ve Nilay Deniz’in paylaştığı, yönetmen koltuğunda Barış Yöş’ün oturduğu, güçlü senaryosu ve usta oyuncu kadrosuyla da dikkat çeken dizinin birinci bölüm konusu şöyle;

Zaten kıt kanaat geçinen Yılmaz Ailesi’nin ekonomik durumu daha da kötüye gitmeden çatı katına hemen yeni bir kiracı bulunması gerekmektedir ama iki kuralları vardır. Çatı katı bekara ve öğrenciye asla kiralanmayacak!

Çatı Katı Aşk 1. Bölüm Fragmanı - 9 Temmuz Perşembe
Çatı Katı Aşk 1. Bölüm Fragmanı – 9 Temmuz Perşembe

Kendine yeni bir hayat kurmak isteyen Ateş’le, ailesine destek olmak isteyen Yasemin’in yolları Yılmaz ailesinin çatı katı ilanını görmesiyle kesişir.

Aynı anda çatı katına talip olmuşlardır ancak Yılmaz ailesinin koyduğu kural yüzünden ne Yasemin ne de Ateş evin yeni kiracısı olabilir. İlk denemeleri başarısızlıkla sonuçlanınca İstanbul da bulunabilecek en uygun daireyi kaçırmak istemeyen ikili madem kural bize uymuyor öyleyse biz kurala uyarız düşüncesiyle bir ortaklık yapmaya karar verir.

Yapılan ortaklık sonucu Yılmaz ailesi yeni kiracılarına kavuşurken iki kader ortağı çıktıkları bu yolculukta Ayşen ve Demir’in de hayatını değiştirecek bir karar verdiklerinden habersizdir.

Yayın Tarihi :09 Temmuz Perşembe/2020

Yayın Saati :20.00

Çatı Katı Aşk Hangi Kanalda Oynayacak? Çatı Katı Aşk Oyuncuları