Akbank son zamanlarda ciddi bir atılım yaparak, her alanda yeni kampanyalar ve özel bankacılık ürünleri sunuyor. Hazırlanan son kampanyayla, 36 ay vadeli kredi ürününü 3 ay ödemesi dönemle sunuyor. Akbank müşterilerinin mobil uygulama ve internet şubesi gibi kanallardan, istedikleri zaman ve istedikleri her yerden kullanabileceği kredi için, banka müşterisi olmayanlarda dijital kanallardan başvuru yapılabiliyor. Buna karşın kredinin kullanılabilmesi için, mutlaka şubeye başvurulması gerekiyor. Kredi başvurusu için banka müşterisi olmayanlar, kredimakbankta.com, bankanın resmi web sitesi üzerinden online olarak hemen başvurularını yapabiliyor ve kredinin onayını hemen alabiliyorlar. Onay aşamasından sonra bankanın herhangi bir şubesine başvurulması gerekiyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Akbank 3 Ay Ödemesi Kredi Kampanyası

Akbank 3 Ay Ödemesiz Kredi Kampanyası üst sınırı 100.000 TL olarak belirlenmiş bir kampanya. 100.000 TL’ ye kadar kullanılabilen kredi için, yasal mevzuat gereği 50.000 TL’ ye kadar olan krediler en fazla 36 ay vade seçeneğiyle sunulabiliyor. 50.001 TL ve üzerinde olan kredilerse, en fazla 24 ay vade seçeneğine sahip. Akbank kullanılan kredi miktarı ve başvuru sahibinin kredi notuna paralel olarak, farklı faiz uygulayan bir politikaya sahip. Buna göre kampanya da krediler % 2,44 faiz oranından başlıyor.

Bankanın kendi müşterileri kampanyadan yararlanmak istediğinde, Direkt Kredi olarak internet şubesi, mobil uygulama. Müşteri iletişim Merkezi kanallarına başvurarak, hemen onaylanan kredilerini kullanmaya başlayabiliyorlar. Akbank kendi müşterilerinden herhangi bir evrak, gelir belgesi veya teminat ya da kefil talep etmiyor. İnternet şubesi veya mobil uygulama aracılığıyla kredi başvurunuzu yaparak, birkaç dakika içerisinde kredinizi hesabınıza çekerek kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Akbank Müşterisi Olmayanlar İçin 3 Ay Ödemesiz Kredi Kampanyası Avantajları

Banka müşterisi olmayanlar, bankanın resmi web sitesi ya da kredimakbankta.com üzerinden başvurularını hemen yapabiliyor ve süratli bir şekilde onayını alabiliyor. Bunun yanında bankanın mobil uygulamasını cep telefonunuza indirerek, “ Akbanklı olmak istiyorum” seçeneğini işaretleyebilir ve işlemi tamamlayarak müşteri olabilirsiniz. Buradan da kredi başvurunuzu gerçekleştirebiliyorsunuz. Buna karşın banka müşterisi olmayanlar kredileri onaylandıktan sonra, herhangi bir Akbank şubesine başvurarak kredilerini kullanabiliyorlar. Kredinin 3 ay ödemesiz dönem dahil en uzun vade seçeneği 36 ay olarak belirlenmiş.