Akıllı telefon teknolojisi hıza gelişmeye devem ederken, çoğu zaman bu hıza yetişebilmek pekte mümkün olmuyor. Özellikle de ülkemiz koşulları göz önünde bulundurulduğunda astronomik rakamlara çıkan akıllı cihaz fiyatlarına karşı Akbank’tan önemli bir kampanya geldi. Türkiye’nin en büyük bankacılık kuruluşlarından Akbank, Apple ile yaptığı protokol ile iPhone alımlarında 5.000 TL’ye varan indirimle alabiliyor.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Akbanklılara Özel Apple İndirim Kampanyası

Akbank Mobil kullanıcıları Troy desteği sayesinde hayata geçirilen iPhone tekliflerinden yararlanarak, cep telefonunu iPhone ile hemen değiştirerek, güncelleyebiliyor. Akbank, eski telefonunu getiren tüm Akbank Mobil müşterileri için 5.000 TL’ye varan indirimle yeni bir iPhone cihazı alabilmeye yardımcı olan bir kampanya sunuyor.

Ayrıca Akbank Mobil’e özel bu tekliften tüm Akbanklılar hemen yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında Akbanklılara özel iPhone teklifleri sunuluyor. Bu kapsamda eski telefonunu getirene 5.000 TL’ye varan indirim fırsatına ek olarak çeşitli kampanya fırsatları da sunuluyor. Örneğin Akbank Mobil uygulamasına özel olarak iPhone SE modeline yönelik tam 1.300 TL tutarında indirim desteği sağlamaktadır. Aynı şekilde Akbank Mobil uygulamasında iPhone 11 telefon modelinin satın alımına yönelik olarak tam 1.250 TL değerinde indirim desteği de sunuluyor.

Akbank’ın Apple Kampanyasının Koşulları

Akbank ile Apple arasında imzalanan protokol kapsamında en yeni iPhone cihazlarının satın alımlarında binlerce TL’ye varan indirim desteğinden yararlanılabiliyor. Kampanya kapsamında eski telefonunu getirenler 5.000 TL’ye varan indirim hakkından yararlanabiliyor. Ayrıca Akbank Mobil’e özel kampanya ile iPhone SE için 1.300 TL, iPhoen 11 için 1.250 TL tutarında indirim fırsatından yararlanılabilmektedir.

Kampanyadan faydalanmak isteyenlerin Akbank Mobil uygulamasını cep telefonuna indirmesi ve uygulamadaki “Kampanyalar” ekranında yer alan Apple ürünlerini 3 ay vadeli kredi seçeneği ile alabilme imkanı bulunan iPhone SE ve iPhone 11 cep telefonu modelleri için kullanılabilmektedir. Akbank’ın kampanyası çerçevesinde telefon satışları Apple resmi distribütörü olan Troy firması aracılığıyla gerçekleştirilmektedir.

Akbank Mobil uygulamasından ilk defa Akbanklı olmak ve kampanyadan yararlanmak isteyenler uygulamayı hemen cihazına indirerek, “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanabiliyor ve şubeye gitmesine gerek olmadan Akbanklı olabiliyor.