Akbank mobil uygulaması aracılığıyla, banka şubesine bile gitmeden müşteri olabilme, bireysel hesap açma, kredi kartı başvurusu gibi dijital hizmetler sunuyor. Bu hizmetlerin tanıtımı için özel bir kampanya hazırlayan Akbank, Vodafone faturalı hat müşterisi olanların, mobil uygulama aracılığıyla müşteri olması durumunda 6 GB’ a kadar internet hediyesini Vodafone veriyor. Vodafone faturalı hat müşterileri, mobil uygulama içerisinde bulunan davet kodunu, Akbank Mobil uygulamasını indirerek “müşteri olmak istiyorum” seçeneğini işaretlediğinde kullanıyor. Müşteri olma sürecinin tamamlanmasının ardından 2 GB interneti hemen kazanabiliyorsunuz. İşlem yaptığınız telefon hattınıza 2 GB internet hemen yükleniyor. Müşteri olduktan sonra, Vodafone faturasına vereceğiniz bir fatura ödeme talimatıyla, 4 GB internet daha kazanma şansınız var.

Akbank Vodafone 6 GB Bedava Kampanyası Özellikleri

Vodafone Uygulaması Kampanyalar bölümünde bulunan Akbank Davet, girdiğinizde sadece bir seferlik şekilde görünüyor. Dolayısıyla bu menüye girdiğinizde, davet kodunu mutlaka bir yere kaydetmeyi unutmayın, Aksi halde gerekli işlemleri tamamlayamazsınız. Davet kodunu bir yere not ettikten sonra, Akbank mobil uygulamasını cep telefonunuza indirmeniz gerekiyor. Uygulamaya girdiğinizde “ müşteri olmak istiyorum” seçeneği karşınıza çıkacak. Bu seçeneği işaretlediğinizde, davet kodunuzu da bu aşamada yazmanız gerekiyor. Ardından yönlendirmeler yoluyla, müşteri olma adımlarını tamamlayarak, bireysel hesabınızı istediğiniz yerden açabilirsiniz. Bu şekilde mobil hesap açma işlemini davet koduyla birlikte yaptığınızda, Vodafone’ dan 2 GB internet kazanıyorsunuz.

Müşteri olma adımları sırasında yer alan görüntülü görüşme sırasında, vereceğiniz Vodafone telefon hattınıza ait bir otomatik ödeme talimatı sayesinde, ilave 6 GB internet kazanacaksınız. Böylece mobil müşteri olarak 6 GB internet kazanmış olacaksınız.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Akbank Vodafone 6 GB İnternet Kampanyasından Kimler Yararlanabiliyor?

Daha önce Akbank müşterisi olmayan ve Akbank müşterisi olmak için mobil adımları takip eden her Vodafone faturalı hat sahibi bu kampanyadan faydalanabiliyor. Vodafone faturasız hat sahipleri kampanyaya dahil olamıyor. Vodafone faturalı hat sahipleri, öncelikle Vodafone Yanımda uygulamasında kampanyalar bölümüne girerek, ilgili kampanyanın sadece bir sefer görünen davet kodunu mutlaka bir yere kaydetmeliler. Akbank mobil uygulamasının telefona indirilmesi ve giriş yapılmasının ardından “ müşteri olmak istiyorum” seçeneğini işaretleyerek davet kodunu da girmeniz gerekiyor.