Bankada hesap açarak 200 TL hediye kazanın. İş Bankası’nın Mart ayı kampanyasıyla yeni müşteri olarak 200 TL değerinde MaxiPuan kazanma şansını yakalayın. İş Bankası, İşCep ile yeni İş Bankası müşterisi olanlara 200 TL değerinde MaxiPaun ve bankacılık işlemlerinde çok sayıda hediye ediyor.

İş Bankası 200 TL Değerinde MaxiPuan Hediyesi

İş Bankası, Pandemi döneminde talebin arttığı dijital bankacılık hizmetlerine yönelik özel kampanyalar düzenlemeye devam ediyor. İş Bankası’nın mobil bankacılık hizmeti İşCep uygulamasına özel kampanyalarıyla kazanmaya devam edebilirsiniz. İş Bankası, ilk defa İşCep uygulamasını kullanarak İş Bankalı olan müşterilerine 200 TL değerinde MaxiPuan hediye ediyor. Üstelik İşCep uygulamasını kullanarak İş Bankalı olduğunuzda 200 TL değerinde MaxiPuan ile sınırlı kalmayan farklı hediye ve fırsatlardan da yararlanabiliyorsunuz.

İşCep’ten İş Bankalı Olanlara Kazanıyor

İş Bankası tarafından gerçekleştirilen kampanya kapsamında 31.12.2022 tarihine kadar İşCep uygulamasından İş Bankalı olanlara 200 TL değerinde MaxiPuan hediye ediyor. Kampanya kapsamında 200 TL değerindeki MaxiPuan hediyesini kazanmak için İşCep uygulaması üzerinden İş Bankası müşterisi olmanız gerekiyor.

İşCep uygulamasında yer alan “Müşteri Olmak İstiyorum” kısmından başvurunuzu yapabilir ve şubeye gitmek zorunda kalmadan anında İş Bankalı olabilirsiniz. 200 TL değerindeki MaxiPuan hediyesini kazanmak için İşCep uygulamasından müşteri olduktan sonra İş Bankası kredi kartı veya Bankamatik kart başvurusu yapmalısınız. Kredi kartı veya Bankamatik kartı başvurunuz onaylandığında yapacağınız ilk ve tek seferdeki 200 TL ve üzeri alışverişinize 200 TL değerinde MaxiPuan kazanabilirsiniz. Üstelik kampanya kapsamında alışveriş yapmak ve 200 TL MaxiPuan kazanmak için kartınızın teslim edilmesini beklemenize de gerek yok. İnternet alışverişlerine açık olarak yapacağınız başvuru sayesinde internet alışverişi veya mobil temassız ödeme altyapısıyla yapacağınız işlemelerle kartınız gelmeden 200 TL değerindeki MaxiPuan’ı alabilirsiniz.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

İşCep ile Müşteri Olanlara Havale ve EFT Ücreti Ödemiyor

İş Bankası’nın İşCep uygulamasından müşteri olanlara sunduğu hediyeler 200 TL değerindeki MaxiPuan ile sınırlı kalmıyor. İşCep üzerinden İş Bankalı olduğunuzda havale ve EFT işlemlerini ücretsiz yapabiliyorsunuz. Ayrıca 50 TL değerinde “Pazarama İndirim Kuponu” kazanabilirsiniz. Ayrıca kredi kartınızdan yapacağınız taksitli nakit avans işlemlerinizi faizsiz olarak gerçekleştirebilme ayrıcalığına da sahip olabilirsiniz.