Nakit ihtiyacınız oluştuğunda kredi kullanmadan da bankalardan ihtiyaçlarınızı karşılayabilirsiniz. 7 gün 24 saat tüm acil harcamalarınız için başvuru şartı olmadan hemen nakit avans kullanabilirsiniz. Yapı Kredi’nin World müşterilerine sunduğu taksitli nakit avans kampanyasıyla, acil harcamalarınızı ertelemiyor ve ödemelerinizi uygun koşullarda gerçekleştirebiliyorsunuz.

Yapı Kredi World Nakit Avans Kampanyası

Yapı Kredi Bankası tarafından sunulan World kredi kartı sahiplerine özel nakit avans kampanyasından hemen faydalanabilirsiniz. World kredi kartı sahibiyseniz 7 gün 24 saat her acil ihtiyaç duyduğunuz anda kartınızdan nakit avans kullanabilirsiniz. Üstelik nakit avans çekmek için başvuru yapmanıza da gerek yok.

Yapı Kredi Bankası’nın mobil ve internet bankacılığı, ATM ve telefon şubesi kanallarından her ihtiyaç duyduğunuz anda World kredi kartınızdan nakit avans çekimi yapabilirsiniz. İsterseniz nakit avans çekiminizi taksitlendirmeyip, nakit avans işlem başına %1 oranında ücretlendirmeden faydalanabilirsiniz. Acil harcamalarınız olduğunuzda kredi başvurusu, şubeye gitme ve mesai saati bekleme gibi hususlar ile karşılaşmadan kredi kartınızdan hemen nakit avans çekimi yapmanın avantajlarından yararlanabilirsiniz.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Yapı Kredi Nakit Avans Kampanyası Koşulları

Yapı Kredi World kredi kartına özel uygun faizli taksitli nakit avans kampanyasıyla acil nakit ihtiyaçlarınızı hemen karşılayabilirsiniz. Nakit avans kampanyası kapsamında sadece %1.80 faiz oranı ile çekim yapabilirsiniz. Üstelik Yapı Kredi taksitli nakit avans kampanyasında daha uygun geri ödeme koşulları için 5 aydan 12 aya varan faiz farkı olmadan vade seçimi de yapabilirsiniz. Böylelikle acil nakit ihtiyaçlarınızı anında karşılarken, geri ödemeleri bütçenize/gelirinize uygun seviyede düzenleyebilirsiniz.

Yapı Kredi World taksitli nakit avans ile minimum 300 TL olacak şekilde nakit avans çekimi yapabilirsiniz. Yapabileceğiniz nakit avans çekim limiti ise World kredi kartınıza tanımlanmış olan kullanılabilir nakit avans limiti ile sınırlıdır. Uygun kullanılabilir nakit avans limitiniz mevcut ise hemen şubeye gitmeden ve başvuru yapmadan taksitli nakit avans kullanımı gerçekleştirebilirsiniz. Yapı Kredi’den 1.000 TL tutarında taksitli nakit avans kullanımınızda 12 ay taksit için %1.80 faiz oranıyla ayda sadece 95.49 TL taksit ödemesi yaparsanız. Ayrıca geriye ödeyeceğiniz toplam tutarda sadece 1.145.89 TL olur.