Hayatın her alanında beklenmeyen harcamaları karşılamak için birikimi olmayanlar bankalara başvuruyor. Bankaların ihtiyaç kredisi kampanyalarıyla değişen koşullarda, tüm masraf ve harcamalar için finansman çözümü sağlanıyor. İşte eğitimden, sağlığa hayatınızın her alanındaki ihtiyaçlarınız için Denizbank’ın sunduğu avantajlı ihtiyaç kredisi kampanyası! Denizbank ihtiyaç kredisini şubeye gitmek zorunda kalmadan da kullanabiliyorsunuz!

Denizbank Cebimdeki Kredi Kampanyası

Türkiye’nin en geniş ve en gelişmiş dijital bankacılık altyapısına sahip olduğunu iddia eden Denizbank’tan birbirinden avantajlı dijital bankacılık kampanyaları geliyor. Denizbank’ın son olarak duyurduğu “Cebimdeki Kredi” kampanyası, Denizbank müşterisi olun veya olmayın fark etmeksizin banka şubesine gitmeden kredi kullanabilmenize yardımcı oluyor.

Denizbank 7/24 SMS ile kredi çekmenizi sağlayan Cebimdeki Kredi kampanyasında 55.000 TL’ye kadar olan acil nakit ihtiyaçlarınıza yanıt veriyor. Üstelik Cebimdeki Kredi kampanyasında 36 aya varan vade imkanı ve sadece %2.47 kredi faiz oranından yararlanabiliyorsunuz. 10.000 TL nakit ihtiyaçlarınızda yapacağınız 36 ay vade seçiminize %2.47 faiz oranı üzerinden sadece 455.58 TL tutarında taksit ödemeleri yaparsınız. Böylelikle hem bütçenizi yormadan hem de şubeye gitmeden, gün her anında ihtiyaç duyduğunuzda Denizbank’ın Cebimdeki Kredi kampanyasından faydalanabilirsiniz.

Denizbank tarafından sunulan Cebimdeki Kredi kampanyası sayesinde kredinizi 5 dakika içinde alabilirsiniz. Üstelik Denizbank müşteriyseniz, Cebimdeki Kredi kampanyası kapsamında SMS ile yapacağınız kredi başvurunuz onaylandığı anda kredi limiti vadesiz TL hesabınıza aktarılıyor. Böylelikle şubeye gitmenize gerek olmadan ve mesai saatlerine bağımlı kalmadan 7/24 tüm ihtiyaçlarınız için Denizbank’tan ihtiyaç kredisi kullanabilirsiniz.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Denizbank SMS ile İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Denizbank Cebimdeki Kredi kampanyasına başvurularınızı SMS ile dakikalar içerisinde yapabilirsiniz. SMS ile Denizbank kredi başvurusu işlemlerinizi 7 gün 24 saat anında yapabilirsiniz. SMS ile kredi başvurusu yapmak için cep telefonunuzda “KREDİM”, “T.C. kimlik numarası” ve “Doğum tarihi(GG/AA/YYYY)” şeklinde aralarında bir boşluk olacak şekilde yazıp, “3280” numarasına SMS göndermelisiniz. Bu şekilde oluşturacağınız kredi başvuru sonucu en geç 5 dakika içerisinde yine cep telefonunuza SMS kanalıyla bildirilir. Başvurunuzun olumlu olarak değerlendirilmesi halinde onaylanan kredi limiti ve vadesi ile ilgili detaylar cep telefonunuza kısa mesaj olarak iletilir.