Bonus sistemini kullanan kredi kartlarını müşterilerine sunan Denizbank, hazırladığı son kampanyayla, hemen 300 lira bonus kazanabilme şansına sahip olmanızı sağlıyor. Bankada oluşturacağınız harcama sözünüzle birlikte, 12 ay boyunca her ay belirlediğiniz harcama taahhüdünü yerine getirmeniz gerekiyor. Verilen harcama sözü, kredi kartının alış veriş limitini aşamıyor. Buna karşın harcama sözü oluşturduğunuzda, 300 lira bonus kredi kartınıza hemen yükleniyor.

Denizbank Bonus kredi kartlarının kullanım oranını arttırmak amacıyla başlattığı kampanyadan, bireysel Denizbank Bonus kredi kartı sahipleri faydalanabiliyor. Bu alanda rekabetin artması bankaların çeşitli harcama sözü kampanyaları başlatmasına da neden oluyor. Bir bankanın bu tür bir kampanyasının olması, diğer bankalarında yanıt verecek kampanyalar oluşturmasına neden oluyor.

1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek! 1 Gün Bile Çalışma Hayatı Olmayan Ev Hanımlarına Hemen 90.000 TL Ödeme Yollanacak, TC'nizle Başvurmak Yetecek!

Denizbank Sözünüze 300 TL Bonus Kampanyası Özellikleri

Kampanyadan faydalanmak için, öncelikle Denizbank Bonus kredi kartı sahibi olmanız gerekiyor. Yalnızca bireysel kredi kartı sahipleri kampanyanın avantajlarından faydalanabiliyor. Kampanya kapsamında daha önceden oluşturulmuş, kredi kartına bağlı fatura ödeme talimatları harcamaları da geçerli oluyor. Verdiğiniz harcama sözünüze göre, 300 lira anında ve tek seferlik bonus kazanıyorsunuz.

Harcama sözünüzü oluşturduktan sonraki ilk ekstre döneminizle birlikte, kampanyanın 12 aylık süreci başlamış oluyor. 12 Ay boyunca verilmiş olan söz karşılığında harcamayı, Denizbank bonus kredi kartı ile gerçekleştirmeniz gerekiyor. Aylık harcama sözünden daha düşük harcama yapılması durumunda, kıyas usulüyle, 12 ay sonunda yapılacak hesaplamalara göre, borçlu olduğunuz bonus tutarı belirleniyor ve borç olarak kartınıza yansıtılıyor.

Denizbank Bonus Harcama Sözüne 300 TL Bonus Kampanyasına Kimler Katılabilir?

Kampanyadan sadece bireysel Denizbank Bonus kredi kartı sahipleri faydalanabiliyor. Netkart sahipleri ve ticari kredi kartı sahipleri kampanyadan faydalanamıyor. Ayrıca kampanyaya katılacak kredi kartlarının aylık ödemelerinin geçmişe yönelik olarak düzenli olması gerekiyor. Gecikmeye girmiş kredi kartları kampanyaya katılamıyor.

Kampanyaya katıldıktan sonra, 2 ay boyunca üst üste harcama sözünün yerine getirilmemesi veya kredi kartının gecikmeye girmesi halinde, kampanya iptal ediliyor. Verilmiş olan bonus, borç olarak kredi kartı hesap özetinize yansıtılıyor. Bir ay harcama sözünün yerine getirilememesi halinde, bir sonraki ay önceki aydan kalanla birlikte aylık harcamanızı tamamlamanız gerekiyor.