Denizbank kredi kartlarıyla yapacağınız tüm alışverişlerden 160 TL’ ye kadar bonus kazanma şansı sunduğu bir kampanya sürdürüyor. Denizbank kredi kartı sahibi ve aynı zamanda kampanyaya katılım gerçekleştiren herkes bu avantajdan faydalanabiliyor. İnternet üzerinden online olarak yapılan 500 TL ve üzeri her harcamadan 40 TL bonus kazanabiliyorsunuz. Toplamda 4 defa 500 lira ve üzeri harcama yaparak, 160 lira bonus kazanabiliyorsunuz.

Denizbank 160 TL Bonus Kampanyası Özellikleri

Kampanya Temmuz ayı boyunca devam ediyor. Katılım gerçekleştirdikten sonra n11.com, trendyol.com, hepsiburada.com e-ticaret platformlarını, internet sitesi veya mobil uygulamalarından herhangi birinden 500 lira ve üzeri harcama yaptığınızda, 40 TL bonus kazanabiliyorsunuz. Aynı gün içerisinde aynı mağazadan yapılan 500 lira ve üzeri alışverişlerden yalnızca biri kampanya kapsamında değerlendiriliyor.

Hepsiburada.com, n11.com ve trendyol.com, ülkemizde e-ticaret sisteminin en güçlü ve en büyük pazar payını oluşturan web platformları olarak öne çıkıyor. Bu sitelerde yaptığınız alışverişlerde, Denizbank kredi kartlarını kullanarak, ilave 160 TL bonus kazanabiliyorsunuz.

Denizbank 160 TL Bonus Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Kampanyaya katılmak için, öncelikle Denizbank kredi kartı sahibi olmanız gerekiyor. Ardından Denizkartım mobil uygulamasını indirerek girmeniz ve “Kampanyalar” bölümünden, ilgili kampanyayı bularak “katıl” linkine tıklamanız gerekiyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Kampanyaya katılmanın diğer yolu, Denizbank sisteminde kayıtlı olan cep telefonunuzdan 3280 numarasına bir kısa mesaj göndermenizdir. Kısa mesajın formatını “ETICARET” şeklinde düzenlemeniz ve 3280’ e göndermeniz yeterli oluyor. Bu işlem sonrasında kampanyaya katılımınız gerçekleşiyor.

Denizbank 160 TL Bonus Kampanyasına Kimler Katılabilir?

Denizbank kredi kartı olan herkes kampanyadan faydalanabiliyor. Kampanya kapsamı dışında olan tek kredi kartı, Denizbank Net Kart. Ek kartlarda kampanyadan faydalanabiliyor. Kampanya kredi kartı müşterisi bazındadır ve bir müşteri en fazla 160 TL bonus kazanabilir. Dolayısıyla birden fazla kredi kartı olan Denizbank müşterileri, sadece bir kartıyla kampanya avantajından yararlanabiliyor.

Sadece internetten ve belirli e-ticaret platformundan yapılan 500 lira ve üzeri harcamalarda 40 lira ve toplamda 4 defa olmak üzere 160 TL bonus kazanılabilir. Dolayısıyla fiziksel POS cihazlarından yapılan işlemler ve harcamalar, kampanya kapsamında değildir.