Kredi kartı kullanıcıları, bankasına harcama sözü vererek, yüzlerce TL’lik puan kazanabiliyor. Bankalar, bahar coşkusunu doyasıya yaşamak isteyen kredi kartı kullanıcılarının harcama yaptıkça kazandıran kampanyalardan faydalanmasını sağlıyor. Bankaların harcama yaptıkça kazandıran kampanyalarında sadece bir sözünüze yüzlerce TL’lik puan hediye ediliyor. Denizbank’ta bu baharda kredi kartı müşterilerinin sadece tek bir sözüne 300 TL değerinde Bonus hediye ediyor.

Denizbank’tan Harcama Sözüne 300 TL Hediye

Denizbank, 2022 bahar aylarında daha fazla harcama yapmak isteyenler için harcama sözlerine 300 TL değerinde Bonus hediyesi veriyor. Denizbank’ın sözünüze Bonus hediyesi kampanyasından yararlanabilmek için hemen sizde 12 ay boyunca harcama sözü verin 300 TL’ye varan Bonus hediyelerini kazanın.

Denizbank tek bir sözünüze anında 300 TL’ye varan Bonus hediye ediyor. Bu kampanyadan yararlanabilmek için vakit kaybetmeden Denizbank’a başvuru yapabilirsiniz. Eğer Denizbank müşterisi değilseniz Denizbank Mobil uygulamasını cihazınıza indirerek, “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanabilir ve şubeye gitmeden Denizbanklı olabilirsiniz. Denizbank kredi kartına da Denizbank Mobil uygulamasından başvurabilir ve tek bir sözünüzle 300 TL’ye varan Bonus hediyesinden yararlanabilirsiniz.

Denizbank 300 TL Hediye Bonus Kampanyası Detayları

Denizbank, aylık harcama taahhüdü veren tüm kredi kartı müşterilerine 300 TL’ye varan Bonus hediyesi veriyor. Bu kampanyadan tüm Denizbank kredi kartı müşterileri sadece 1 defa yararlanabilmektedir. Denizbank, aylık harcama sözü vererek Bonus kazanma talebinde bulunacak müşterilerinden, kredi kartı borcunun geçmişe dönük olarak her ay düzenli olarak yatırılmasını talep etmektedir. Kredi kartı borcu gecikmede olan kişiler harcama sözüne 300 TL kampanyasından faydalanamıyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Kampanya kapsamında 300 TL’ye varan Bonus hediyesi kazanabilmek için harcama sözünüzü 12 ay boyunca yerine getirmeniz gerekiyor. Kampanya kapsamında harcama sözü taahhüdünüzü oluşturduğunuzda, takip eden aydaki hesap kesim tarihiyle birlikte başlar. 12 ay boyunca harcama sözü taahhüdünün yerine getirilememesi durumunda Denizbank tarafından kredi kartındaki Bonus bakiyesi geri alınır. Eğer Bonus bakiyesi bulunmuyor ise eşdeğer tutarında borç kredi kartına yansıtılır. Bu yüzden harcama sözü oluşturduktan sonra 12 ay boyunca o taahhüdü yerine getirmeye yüksek hassasiyet gösterilmesi gerekir.