Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Nakit ihtiyaçları için yüksek kredi faizleriyle uğraşmak istemeyenlere özel Halkbank’tan başvuruşuz, imzasız nakit avans desteği geldi. Halkbank’ın Paraf müşterilerine özel yeni nakit avans kampanyası sayesinde 15.000 TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçları sadece %1.80 faizle karşılanabiliyor. Üstelik Paraflılar, 7 gün 24 saat her ihtiyaç duyduğunda şubeye gitmeden ve başvuru yapmadan nakit avans kullanabiliyor. İşte Halkbank Paraf kredi kartı nakit avans kampanyasının tüm detayları!

Halkbank’tan Nakit İhtiyaçlarına Özel Taksitli Nakit Avans

Halkbank’ın sunduğu taksitli nakit avans ile 7 gün 24 saat başvuruya gerek olmadan tüm acil nakit ihtiyaçları için nakit avans kullanılabiliyor. Üstelik şubeye bile gitmeden, her ihtiyaç duyulduğu anda 200 TL’den 15.000 TL’ye kadar nakit avans kullanımı gerçekleştirilebiliyor.

Halkbank Paraf kredi kartı müşterilerine özel olan nakit avans kampanyasında başvuruya gerek olmadığı gibi anında çekim yapılabiliyor. Ayrıca şubeye gitmeye de gerek olmadığından mesai saati bekleme gibi olumsuzluklarla/sınırlamalarla da karşı karşıya kalınmıyor. Her ihtiyaç duyulduğu anda Halkbank Paraf kredi kartından 15.000 TL’ye kadar nakit çekim yapılabiliyor.
Halkbank Paraf nakit çekim işlemlerinde ayrıca 12 aya varan taksitlendirme imkanı da bulunuyor. Üstelik Halkbank Paraf taksitli nakit çekimde 12 aya varan vade için sadece sabit %1.73 kredi faiz oranı uygulanıyor. Buna göre 1.000 TL olan taksitli nakit çekimlerinde seçilecek 12 ay vadeye %1.73 faiz oranı uygulanıyor. Böylelikle Paraf kredi kartından kullanılacak taksitli nakit avansın geri ödemesi aylık 95 TL oluyor ve toplam geri ödenecek tutar 1.140.02 TL oluyor.

Paraf Taksitli Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

Paraf taksitli nakit avans kapsamında kullanımlar şubeye gitmeden ve başvuru şartı olmadan gerçekleştirilebiliyor. Paraf taksitli nakit avans kullanımı için mutlaka Paraf kredi kartında “kullanılabilir nakit avans limiti” bulunması gerekiyor. Böylelikle uygun miktardaki nakit avans çekimini Halkbank ATM’lerinden, Halkbank İnternet Şubesi, Halkbank Mobil ve Halkbank Dialog(222 0 400) kanallarından gerçekleştirebilmek mümkün oluyor. Halkbank ATM’lerinden yapılan taksitli nakit avans kullanımlarında nakit alımı günlük ATM para çekme limitiyle sınırlıdır.