Yılbaşından bu yana yaşanan fiyat artışları ve hayat pahalılığından, en fazla etkilenen tüketim malzemesi akaryakıt oldu. Akaryakıt fiyatlarında ki bu süratli yükseliş, aynı zamanda yaşamın her alanına yayılan bir etki alanı oluşturuyor. Bu çerçevede sürekli akaryakıt harcaması yapan bireysel müşteriler için, ING çok özel bir kampanya hazırladı. Kampanya da aylık en az 500 TL akaryakıt harcaması sözü veren herkes, anında 500 TL ödül kazanıyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Petrol Ofisi ile ING arasında yapılan anlaşmaya paralel, ING kredi kartlarıyla, Petrol Ofisi istasyonlarından ve Petrol Ofisi Mobil Ödeme sistemini kullanarak, 12 ay boyunca her ay 500 TL akaryakıt harcaması yapma sözü veriyorsunuz.

ING 500 TL Yakıt Harcamanız Bizden Kampanyası

ING bank kredi kartlarını kullanarak, Petrol Ofisi istasyonlarında yer alan, mobil ödeme sistemiyle ödemesini yaptığınız, aylık 500 TL harcamayı 12 ay boyunca yapmayı taahhüt ettiğinizde, hemen 500 TL kazanabiliyorsunuz. Dolayısıyla Petrol Ofisi istasyonlarından 12 ay boyunca ING kredi kartıyla 500 TL harcama sözü verdiğinizde, 500 TL ödül hemen hesabınıza yansıtılıyor.

Harcama sözünün verilmesinden sonraki ilk 500 TL harcama yapıldığında, 12 aylık taahhüt süresi de başlıyor. Petrol Ofisi mobil ödeme sistemine, ING kredi kartınızı ve plaka bilgilerinizi bir defa kayıt ettiğinizde, her ödemenizde yeniden bilgilerinizi vermeniz gerekmiyor ve hızlı ödeme yapabiliyorsunuz.

ING 500 TL Yakıt Harcamanız Bizden Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Kampanyaya katılabilmek için, öncelikle ING kredi kartı sahibi olmanız gerekiyor. Sadece bireysel kredi kartı sahipleri bu kampanyaya katılabiliyor. Kredi kartınızı aldıktan sonra, ING mobil uygulaması içerisinde yer alan kampanyalar bölümünden, ilgili kampanyayı bularak “Katıl” seçeneğini işaretlemeniz gerekiyor. Katılım yapıldıktan hemen sonra kampanyayla ilgili ayrıntılar kartınıza tanımlanıyor.

Ardından Petrol Ofisi mobil uygulamasını cep telefonunuza indiriyorsunuz. Uygulama içerisinde yer alan Mobil ödeme bilgilerine, kredi kartınızı ve plakanızı tanımlıyorsunuz. Böylece Petrol Ofisi istasyonlarında Mobil Öde-Geç sistemini kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Bu şekilde 12 ay boyunca her ay 500 TL akaryakıt harcaması yapmanız gerekiyor. Kampanya, sürekli akaryakıt harcaması yapan kişiler için, oldukça önemli bir avantaj oluşturuyor.