İstanbulkart, İstanbul içi toplu taşıma kartlı geçiş sistemlerinde kullanılan bir kart olmanın ötesinde kullanım alanları oluşturmaya devam ediyor. Metropol yaşamının gündelik dinamizmi içerisinde, birçok işleve sahip bir kart olabilmesi için, sürekli yenilikler ve geliştirmelere yapılıyor. Hazırlanan son kampanyayla birlikte, İstanbulkart ile ödeme yapılabilecek otomotiv satış sonrası hizmetler de bulunuyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

ooAutos uygulaması, otomotiv satış sonrası hizmetler kapsamında, oto bakım, otomobil iç -  dış yıkama, ekspertiz, Kasko ve Sigorta çözümlerini dijital platforma taşıyan yenilikçi bir çözüm. İstanbulkart ile ooAutos arasında varılan anlaşmayla, artık İstanbulkart, tüm OOAutos hizmetleri için bir ödeme sistemi haline geldi. Yapılan anlaşmayla, aynı zamanda binek otomobil sahipleri, oto iç ve dış yıkama işlemlerinde ödemeyi İstanbulkart ile yaparak % 20 oranında indirim kazanıyor.

İstanbulkart ooAutos İndirim Kampanyası Özellikleri

Kampanyadan yararlanabilmek için, öncelikli olarak İstanbulkart sahibi olmak gerekiyor. Sonrasında İOS ya da Android işletim sistemine sahip akıllı cihazınıza, uygulama market aracılığıyla 00Autos uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Otomobilinizin iç ve dış yıkama işlemi için, uygulamada bulunan “sepette kampanyalar” bölümünden, ödemeyi İstanbulkart ile tamamlamanız gerekiyor. Bu esnada oto iç ve dış yıkama işlemleri için geçerli olan %20 oranında indirimden faydalanabiliyorsunuz.

Binek otolar için geçerli olan indirim kampanyası, 28 Şubat 2022 tarihine kadar devam ediyor. Kampanyayla ilgili sorularınız için, ooAutos müşteri hizmetleri numarası olan 0212 963 33 15 numaralı telefona ulaşabilirsiniz. Kampanya başka bir kampanya ile birleştirilerek kullanılamıyor. Uygulamada bulunan “Sepette kampanyalar” bölümünde, “İstanbulkart ile öde” seçeneği bulunuyor. Bu seçenek kullanılarak yapılan ödemelerde, iç ve dış otomobil yıkama işlemleri doğrudan % 20 indirim hakkı kazanıyor.

İstanbulkart Kampanyaları

İstanbulkartın, sadece bir toplu taşıma geçiş kartı olmaması, bunun yerine şehir ve hatta ülke genelinde işlevsel özelliklere sahip olması için yoğun bir çaba gösteriliyor. Bu çerçevede sürekli yeni ve özel firmalarla yapılan anlaşmalar, İstanbulkart sahiplerine, çeşitli avantajlarla birlikte geri dönüyor. OOAutos uygulaması ile gerçekleştirilen işbirliği, bu ayın kampanyası olarak kullanıcıya sunulmuş durumda. İstanbulkarttan yakın zamanda yeni ve özel avantajlar da merakla bekleniyor. Milyonlarca kişinin kullandığı kartın sağladığı avantajlar, her geçen gün artmaya devam ediyor.