ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı! ABD'li Doktor Linda Kramer, 15 Dakikalığına "Öbür Dünyaya" Gittiğini İddia Etti, Gördüklerini Bir Bir Anlattı!

Bankaların müşteri portföylerini genişletmek için yapmış oldukları kampanyalara her geçen gün bir yenisi ekleniyor. Bu kapsamda yapmış olduğu kampanyalarla müşterilerini güldüren bankalardan birisi de Türkiye Ekonomi Bankası. TEB'in yapmış olduğu 300 TL'ye varan nakit iade kampanyası ile siz de kazanabilirsiniz. İşte kampanyaya dair detaylar!

TEB'e Gelin Kazanın!

Türkiye Ekonomi Bankası, yeni gelen müşterileri için 300 TL'ye varan nakit iade kampanyası başlatmış bulunuyor. Kampanya kapsamında siz de dilediğiniz yerden görüntülü görüşme yaparak CEPTETEB’li olun, siz de 6 ay boyunca CEPTETEB Banka Kartınız ile gerçekleştireceğiniz online alışverişlerinizden %5 iade kazanın. Böylelikle CEPTETEB Banka Kartı’nız ile yapacağınız online alışverişlerinizden her ay 50 TL olmak üzere 6 ay boyunca toplamda 300 TL’ye varan nakit iade kazanabilirsiniz. Siz de bu şekilde online alışverişlerinizden kazanmak istiyorsanız bir an önce CEPTETEB’li olun, bir an önce kazanın. Hatta CEPTETEB Banka Kartınızla yapacağınız harcamalarınızdan nakit iade kazanırken aynı zamanda CEPTETEB Mobil Uygulaması ve İnternet Şubesinden alacağınız davet koduyla 1 arkadaşınızı CEPTETEB’li yaptığınız takdirde 1 yıl Hediye BluTV üyeliği kazanabilirsiniz.

Kampanyaya Dair Detaylar

CEPTETEB Kampanyasından yararlanmak için öncelikle 1 Temmuz – 31. Aralık 2022 tarihleri arasında katılım sağlamanız gerektiğini unutmayın. Bu tarihler arasında CEPTETEB Mobil Uygulaması üzerinden yapacağınız bir görüntülü görüşme ile ya da https://www.cepteteb.com.tr’de bulunan Müşteri Ol başvuru formu aracılığıyla ilk kez CEPTETEB’li olmanız gerekiyor. Bu yöntemleri uygulayarak ilk kez CEPTETEB'li olanların hesap açılışlarının ardından CEPTETEB Banka Kartı sahibi olmaları yeterli. Ve bundan sonrasında CEPTETEB Vadesiz Hesabına bağlı CEPTETEB Banka Kartınız ile aylık toplam 1.000 TL ve üzeri harcama yaparak kazanmaya başlayabilirsiniz. Bu harcama miktarını yaptıktan sonra toplam harcama tutarınız içerisindeki toplam online alışveriş tutarının %5’i kadar nakit iade almaya hak kazanabilirsiniz. Sonuç olarak aylık 50 TL, 6 ay boyunca toplamda 300 TL’ye varan nakit iade kazanabilirsiniz. Diğer yandan nakit iade alabilmek için yapacağınız alışverişin yalnızca online alışveriş olacağını unutmayın. Son olarak bankanın yapmış olduğu kampanyadan yararlanabilmek için 31 Aralık 2022 tarihine kadar CEPTETEB dijital edinim kanalı ile görüşmenizi sağlamanız gerekir. Daha önceden TEB'li olan müşteriler söz konusu kampanyadan yararlanamazlar.