Bankacılık sisteminde yaşanan gelişmeler finansal işlerimizi her geçen gün daha fazla kolaylaştırıyor. Gerek EFT ve havale gibi para akışkanlığının hızla yapılmasını sağlayan işlemler gerekse de çeşitli kredi araçları sayesinde birçok kişinin hayatı kolaylaşıyor diyebiliriz. Tüm bu gelişmeleri yakından takip eden Türkiye Ekonomi Bankası da müşterileri için bu konuda birçok olanak sunan bankalar arasında. Yeni nesil bankacılık işlemlerinden birisi olan nakit avans işlemleri de yine TEB müşterilerinin herhangi bir sıkışıklık karşısında kullanabilecekleri bir işlem. Finansal durumunuzda acil bir şekilde ortaya çıkan nakit ihtiyacınız karşısında başvuru yapmadan, belge toplamadan, kefil göstermeden kolaylıkla nakit avans çekebilirsiniz. İşte TEB nakit avansa ilişkin detaylar!

Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi Akbank'lılar Migros'tan Yapacakları Alışverişler İçin Tam 300 TL Kazanıyor! Bankadan Açıklama Geldi

Nakit Avans Nedir?

Günlük ihtiyaçlarınız arttığında ya da beklenmedik ani ihtiyaçlar karşınıza çıktığında ilk akla gelen seçenek bankanızdan yapacağınız bir ihtiyaç kredisi olabilir. Ancak Türkiye Ekonomi Bankası, müşterileri için kredi ile kredi kartı olanaklarının arasında bir başka seçenek daha sunuyor. Herhangi bir nakit sıkışıklığı yaşayan TEB' liler kredi çekme prosedürleri ile uğraşmadan, zaman harcamadan kolaylıkla bu ihtiyaçlarını TEB nakit avans olanakları ile karşılayabiliyorlar. TEB nakit avans olanağı sayesinde kefilsiz, belgesiz ve üstelik 7 gün 24 saat boyunca 10 bin TL’ye kadar nakit avans çekebilir ve kendinizin ve sevdiklerinizin ihtiyaçlarını aksatmadan rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Nasıl Çekebilirsiniz?

TEB müşterilerine özel TEB nakit avans olanağından, bankaya ait kredi kartı ya da mevduat hesabınız sayesinde yararlanabilirsiniz. 250 TL ile 10.000 TL limitleri arasında yararlanabileceğiniz TEB nakit avans seçeneği içinse hiçbir şekilde belgeye ya da kefile ihtiyaç yoktur. Eğer bir TEB kartınız varsa bankanın nakit avans işlemlerinden yalnızca yüzde 1,80 gibi uygun bir faiz oranı karşılığında yararlanabilir ve çekmiş olduğunuz avansınızı 12 aya varan vadelerle ödeyebilirsiniz. %1,80 faiz oranı ile. 250 TL’den 10.000 TL’ye kadar nakit avans çekebilir ve bu avansınızı eğitimden sağlığa, seyahatten evliliğe, eşya alımından tadilata dilediğiniz her işlem için kullanabilirsiniz. Bankadan bu koşullarda çekeceğiniz örneğin 12 ay vadeli ve 10.000 TL tutarındaki nakit avans için bankaya ödeyeceğiniz aylık taksit tutarınız ise 954.91 TL'dir. Bu koşullarda çekmiş olduğunuz avansın karşılığında toplamda ödenecek tutar ise 11.458.95 TL'dir.