Türkiye İş Bankası’ndan mobil bankacılığa özel yepyeni bir kampanya açıklandı. İş Bankası müşterisi olmayanlar İşCep uygulamasından İş Bankalı olarak 5.000 TL’ye kadar %0 faizli taksitli nakit avans kullanabiliyor. İşte İş Bankası’nın düzenlediği %0 faizli 5.000 TL limitli taksitli nakit avans kampanyasının tüm şartları ve başvuru detayları!

İş Bankası’ndan 5.000 TL’ye Kadar %0 Faizli Taksitli Nakit Avans

Türkiye İş Bankası 2022 yaz sezonunda tüketicilere avantajlı bankacılık hizmetleri sunmaya devam ediyor. Dijital bankacılık altyapısının yaygınlaştırılması amacıyla İş Bankası tarafından, mobil ve internet bankacılığı hizmetlerine özel kampanyalar düzenleniyor. Gerçekleştirilen kampanyalar arasında İşCep uygulamasından İş Bankası yeni müşterisi olanlara 5.000 TL’ye kadar yapacakları taksitli nakit avans kullanımlarına %0 faiz fırsatından yararlanma imkanı sunuluyor.

O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

İşCep ile Nasıl İş Bankalı Olunur?

Faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanmak isteyenlerin İş Bankası tarafından sunulan İşCep uygulamasını cihazına indirerek, “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğinden müşteri olması gerekmektedir. 31.12.2022 tarihine kadar geçerli olan kampanyadan, bu tarihe kadar İşCep üzerinden müşteri olan herkes yararlanabiliyor.

İşCep uygulamasından müşteri olmak için evrak vb. işlemlere gerek olmadığından ve şubeye gidilmesine gerek kalmadığından 7/24 dakikalar içerisinde İş Bankalı olunabiliyor.

İş Bankası Faizsiz Taksitli Nakit Avans Nasıl Kullanılır?

İş Bankası’nın faizsiz taksitli nakit avans kampanyasından yararlanabilmek için 31.12.2022 tarihine kadar İşCep uygulamasından müşteri olunması yeterli değildir. Bu işlemin ardından yine aynı tarihe kadar İş Bankası Maximum kredi kartına başvuru yapılması ve başvurunun olumlu sonuçlandırılması gerekmektedir.

Böylelikle İş Bankası kredi kartından 7/24 herhangi bir başvuruya gerek olmadan, her ihtiyaç duyulduğunda anında taksitli nakit avans kullanımı %0 faizle yapılabiliyor. Faizsiz taksitli nakit avans kullanımı en fazla 5.000 TL’ye kadar olan limitler ve 5 ay vadeye kadar geçerlidir. Bu şartlara uygun olarak 300 TL ile 5.000 TL arasında en fazla 5 ay vadeli faizsiz taksitli nakit avans kullanılabiliyor.
Kampanya kapsamında ayrıca 200 TL’lik ilk alışverişe 200 TL değerinde Maxi Puan kazanma imkanına ve Maximum kredi kartı harcamalarının %10’unu 3.000 TL ile sınırlı olacak şekilde geri kazanma imkanına sahip olunabiliyor.