Bankaların harcama sözü kampanyaları, vatandaşlara kazandırmaya devam ediyor. Vatandaşlar, ay boyunca yaptığı harcamaları banka kredi kartından yaparak, hediye puan kazanabiliyor. Denizbank, harcama sözü kampanyası ile tüm kredi kartı müşterilerine 300 TL’ye varan Bonus hediye ediyor. Denizbank kredi kartı müşterileri 12 ay boyunca belirli tutarda harcama yapacağına söz vererek, 300 TL’ye varan Bonus kazanıyor. Üstelik Bonus hediyesi harcama sözü oluşturulduğu anda alınabiliyor. İşte Denizbank’ın 300 TL’ye varan Bonus kazandıran yeni harcama sözü kampanyasının koşulları ve başvuru yöntemleri!

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

Denizbank’tan Harcama Sözü Verene 300 TL

Denizbank, 2022 yılında sadece harcama sözü veren müşterilerine anında 300 TL değerinde Bonus hediye ediyor. Denizbank’ın 27.05.2020 ile 31.12.2023 tarihleri arasında geçerli olan kampanyası kapsamında her ay belirli tutarda kredi kartından harcama yapacağını taahhüt eden Denizbanklılar, anında 300 TL değerinde Bonus kazanabiliyor.

Kampanya kapsamında Denizbank kredi kartı müşterileri bulunuyor. Denizbank kredi kartı müşterileri 12 ay boyunca belirli tutarda harcama yapacağına dair söz vererek, 300 TL’ye varan Bonus hediyesinden yararlanabiliyor. Kampanya kapsamında Denizbank müşterileri kredi kartı limitlerine de uygun olarak 12 ay boyunca ayda belirli tutarda harcama sözü oluşturabilmektedir. Kazanılacak Bonus tutarı verilecek harcama sözü tutarına göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kampanya kapsamında Denizbank kredi kartı müşterilerinin en fazla kazanabilecekleri hediye Bonus bakiyesi 300 TL’dir.

Denizbank Harcama Sözü Kampanyası Koşulları

Denizbank, harcama sözü kampanyası kapsamında her ay taahhüt edilen harcama tutarının Denizbank kredi kartında yapılması gerekiyor. Yani her ay mutlaka Denizbank kredi kartı ekstresinde verilen harcama sözü tutarının tutturulması gerekmektedir. Kampanya dönemi boyunca 2 ay üst üste harcama sözünün yerine getirilmemesi durumunda kampanya sona erdirilir.

Kampanyanın taahhüdün yerine getirilememesi sebebiyle iptal edilmesi halinde ise hediye edilen Bonus bakiyesi iade alınır. İade alınacak Bonus tutarı ise kampanyada gelinen ay sayısı düşülerek, kalan aylar üzerinden hesaplanmaktadır. Hesaplanan iade alınacak Bonus bakiyesi kredi kartından alınır. Ancak Denizbank kredi kartında yeterli tutarda Bonus bakiyesi bulunmuyor ise kredi kartı ekstresine borç olarak yansıtılır.