Türkiye’nin en büyük bankası Ziraat Bankası’ndan müşterilerini sevindiren haber geldi. Ziraat Bankası, Bankkart sahiplerinin yararlanabileceği büyük kampanyasını başlattı. İşte Ziraat’in duyurduğu yeni kampanyasıyla 600 TL’ye varan hediye kazanmanın şartları! Ziraat Bankası’nın yeni kampanyasının tüm katılım şartları duyuruldu!

Ziraat Bankası’ndan Bankkartlılara 600 TL

Ziraat Bankası tarafından duyurulan yeni kampanya ile birlikte Bankkart sahipleri 600 TL hediye kazanma şansını yakalıyor. Ziraat’in Bankkart sahiplerine özel kampanyası sayesinde koşullara uygun şekilde harcama yapanlar 600 TL’ye varan hediye kazanabiliyor. İşte Ziraat Bankası’nın Bankkart sahiplerine özel olan ve Ağustos ayında geçerli kampanyasının tüm katılım koşulları!

Devlet Çiftçilere Müjde: Başvuru Yapanlara Geri Ödemesiz Binlerce TL Nakit Verilecek! Devlet Çiftçilere Müjde: Başvuru Yapanlara Geri Ödemesiz Binlerce TL Nakit Verilecek!

Ziraat Bankası tarafından yapılan duyuruya göre Bankkart sahipleri, tatil harcamalarında 600 TL değerinde Bankkart Lira kazanma şansını yakalıyor. Bankkart sahiplerinin kampanyadan yararlanabilmesi için tek yapması gereken ise Bankkartları ile TatilBudur platformundan tek seferde 8.500 TL ve üzeri tatil harcaması yapmak oldu. Bu harcama koşulunu peşin veya taksitli olarak karşılayan tüm Bankkart sahipleri 600 TL değerinde Bankkart Lira hediyesi kazanıyor.

Ziraat Bankkart Lira 600 TL Hediye Koşulları

Türkiye’nin en büyük bankacılık kuruluşu ile en büyük tatil platformu TatilBudur arasında imzalanan yeni anlaşmanın detayları ortaya çıktı. İki büyük kurum arasındaki anlaşma kapsamında Ziraat’in Bankkart müşterileri TatilBudur’da yapacağı tek seferdeki 8.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli alışverişi karşılığında tam 600 TL değerinde Bankkart Lira kazanabiliyor.
Ziraat Bankası tarafından düzenlenen ve sadece Bankkart sahiplerine özel olan kampanya 01.08.2022 ile 21.08.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında TatilBudur web sitesi üzerinden belirlenen harcama koşullarına uygun olarak harcama yapan tüm Bankkart sahipleri tam 600 TL değerinde Bankkart Lira hediyesi kazanıyor.

Kampanyadan yararlanmak isteyenlerin harcama yapmadan önce SMS ile kampanyaya katılım sağlaması gerekiyor. Kampanyaya katılmak için cep telefonunun kısa mesaj servisinde “TATİLBUDUR” yazıp “4757” numarasına SMS göndermesi gerekiyor. Böylelikle Bankkart’ının kampanyaya tanımlanmasını sağlayabiliyor. Bu aşamadan sonra kampanyaya uygun olarak yapacağı TatilBudur harcamasına Bankkart Lira hediyesi kazanabiliyor.