Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Akbank yeni müşteri kazanma amacıyla sürekli yeni kampanyalar hazırlıyor. Hazırlanan yeni kampanyayla, aylık düzenli geliri olan herkes Akbank mobil aracılığıyla hesap açtığında, 1.500 TL chip-para kazanabiliyor. Akbank mobil kullanılarak, şubeye bile gitmeden Akbank müşterisi olabiliyorsunuz. Cep telefonunuza Akbank mobil uygulamasını indirerek, “müşteri olmak istiyorum” seçeneğini işaretledikten sonra, istediğiniz bankacılık ürünlerini sepete atabiliyor ve yaptığınız görüntülü görüşme sonrasında banka müşterisi olabiliyorsunuz. Üstelik yeni hazırlanan Kazanan Akbanklı Programı çerçevesinde, her ay düzenli olarak hesabınıza transfer ettiğiniz tutara göre, 1.500 chip-para kazanma şansı yakalıyorsunuz. Kampanyadan yeni Akbank müşterisi olanlar ve Akbank müşterisiyse bile, son 6 ay içerisinde hiçbir işlem yapmamış inaktif müşteriler faydalanabiliyor.

Kazanan Akbanklı Programı Kampanyası

Akbank müşterisi değilseniz ya da müşteri olsanız bile son 6 aydır herhangi bir işlem yapmadıysanız programa katılabiliyorsunuz. Cep telefonunuza Akbank mobil uygulamasını indirmeniz gerekiyor. Uygulamayı indirdikten sonra “ müşteri olmak istiyorum “ seçeneğini işaretlemeniz ve müşteri olma sürecini tamamlamanız gerekiyor. Görüntülü görüşme sırasında Kazanan Akbanklı Programı’ na dahil olmak istediğinizi belirterek, her ay ne kadar para transferi yapacağınızı belirterek taahhüt oluşturuyorsunuz.

Müşteri olma sürecinde Artı Para ürünü ve Akbank banka kartı ürünlerini de almanız gerekiyor. Yanı sıra bir adet fatura ödeme talimatı oluşturmanız gerekiyor. Bu koşulları yerine getiren herkes, aylık düzenli transfer tutarına göre 1.500 TL’ ye varan chip-para kazanıyor.  Kampanya kapsamında aylık 3.000 ile 4.000 TL transfer eden müşteriler 900 TL chip-para kazanıyor. 4.000 ile 5.000 TL arası tutarı transfer etmeyi taahhüt eden müşteriler 1.200 TL chip-para kazanabiliyor. 5.000 TL ve üzeri transfer yapmayı taahhüt eden müşteriler 1.500 TL chip-para kazanabiliyor.  Tutarların transferi başka bir hesaptan yapılabiliyor ya da kendi adınıza olan başka bir bankadan EFT yöntemiyle yapılabiliyor. Yatırılan tutarların bankada belirli bir süre beklemesi de gerekmiyor. Paranın transfer edilmesinden hemen sonra tekrar çekilebiliyor.

Kazanan Akbanklı Programına Kimler Katılabiliyor?

Mobil uygulama aracılığıyla müşteri olabilme yaşı 70 yaşın altında olmanızı gerektiriyor. Dolayısıyla 70 yaşın üzerindeki kişiler programa dahil olamıyor. 26 Yaşın altındaki öğrenci statüsündeki kişilerde kampanyaya katılamıyor.