Halkbank, sadece tek bir sözünüze anında 300 TL’ye varan Bonus hediye ediyor. Halkbank’ın sunduğu harcama sözü kampanyası sayesinde gelecek dönemde yapılacak harcamalar 300 TL kazandırıyor. Üstelik sadece harcama sözünü oluşturarak 300 TL’ye varan Bonus hediyesini alabilmek mümkün oluyor. Peki Denizbank harcama sözü kampanyasında ne kadar harcamaya ne kadar Bonus hediye ediliyor? Denizbank harcama sözü kampanyası şartları neler? Detaylar haberimizde!

Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz Yapı Kredi Müşterilerinin Dikkatine! Evinize Su, Elektrik, Doğalgaz Faturası Geliyorsa Hemen 150 TL Alabilirsiniz

Denizbank’tan Harcama Sözüne 300 TL Hediye

Denizbank, 2022 Eylül ayında da müşterilerine harcamalarını avantajlı hale getirecek, çok sayıda özel kampanya sunuyor. Bu kampanyalardan birisi de dönem dönem uygulanan harcama sözü kampanyası oldu. Denizbank harcama sözü kampanyasına katılanlar verecekleri harcama sözü tutarına göre 300 TL’ye varan Bonus hediyesi alıyor.

Üstelik Denizbank, harcama sözü oluşturan müşterilerine karşılık gelen Bonus hediyesini anında veriyor. Dolayısıyla harcama sözü kampanyasından hak edilen hediye Bonus bakiyesini almak için 12 aylık harcama sözü döneminin tamamlanmasını beklemek zorunda kalmıyor.

Denizbank Harcama Sözü Şartları

Düzenlenen yeni harcama sözü kampanyası kapsamında Denizbank kredi kartı müşterilerinin 12 aylık dönem boyunca aylık belirli tutarda harcama yapacağının sözünü vermesi gerekiyor. Harcama sözünü oluşturan Denizbank kredi kartı sahipleri, anında 300 TL’ye varan Bonus hediyesini alabiliyor. Daha sonra 12 aylık dönem boyunca verdiği aylık harcama sözünü yerine getirmesi gerekiyor.

Eğer harcama sözü döneminde 2 ay üst üst harcama sözü yerine getirilemez ise kampanya iptal ediliyor. Bu durumda da tüketicinin kampanyadan aldığı hediye Bonus bakiyesinin kalan ay sayısına göre hesaplaması yapılarak, geri alınıyor. Eğer Denizbank kredi kartında yeterli Bonus bakiyesi bulunmuyor ise söz konusu tutar, bir sonraki kredi kartı ekstresine borç olarak yansıtılıyor.

Denizbank Harcama Sözü Nasıl Verilir?

Denizbank harcama sözü kampanyasına katılmak isteyenlerin aylık yapacakları harcama sözü tutarını Denizbank kredi kartı limitlerine uygun olarak oluşturmaları gerekmektedir. 27.05.2020 ile 31.12.2023 tarihleri arasında geçerli olan harcama sözü kampanyasına şubeye gitmeden katılım sağlanabiliyor.

Harcama sözünü oluşturarak, hediye 300 TL Bonus kazanabilmek için “MobilDeniz” uygulamasından veya “denizbank.com” web sitesini kullanabiliyor.