İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB) tarafından gerçekleştirilen İstanbulkart kampanyalarına bir yenisi daha eklendi. İBB, İstanbulkart Mobil uygulamasını kullanan İstanbullulara faizsiz kredi kullanma fırsatı sunuyor. İstanbulkart faizsiz mikro kredi kampanyasıyla 2.500 TL’ye kadar kredi kullanılabiliyor. İşte İstanbulkart’ın faizsiz 2.500 TL kredi ve 5.000 TL uygun faizli, dijital bakiye kampanyasının ayrıntıları!

İstanbulkart Faizsiz Kredi Kampanyası

İstanbul Büyükşehir Belediyesi(İBB), yüksek enflasyon döneminde tüm İstanbullulara büyük bir fırsat sunuyor. İstanbulkart Mobil uygulamasını kullananlar, 2.500 TL’ye kadar olan ihtiyaçları için faizsiz mikro kredi kullanabilme şansını yakalıyor. İBB iştiraki Belbim ile Fibabanka arasında gerçekleştirilen anlaşma kapsamında İstanbullular, İstanbulkart Mobil uygulaması üzerinden faizsiz 2.500 TL’ye kadar kredi kullanabiliyor.

İstanbulkart kredi kampanyası kapsamında faizsiz kullanılabilen 2.500 TL üst limit mikro kredide 5 aya varan vade imkanından da yararlanılabiliyor. Ayrıca İstanbulkart Mobil kullanıcıları 2.500 TL ile 5.000 TL arasındaki kredi kullanımlarına uygun faiz oranlarından ve 24 ay vade imkanından da yararlanabiliyor. Uygun faiz oranlı ve 24 ay vadeli 5.000 TL limitli mikro kredi ile dijital bakiye kullanılabiliyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

İstanbulkart Dijital Bakiye Nedir?

İstanbullular, İstanbulkart Mobil uygulaması üzerinden dijital bakiye başvurusu yapabiliyor. Başvuruların onaylanması sonrasında dijital bakiye Fibabanka tarafından sağlanıyor. İstanbulkart Mobil dijital bakiye kampanyasından sadece Belbim dijital kanallarından yapılan yönlendirme Fibabanka başvuru kanallarından yapılabiliyor.

Her İstanbulkart’lının her ay sadece 1 defa katılım gerçekleştirebildiği kampanya kapsamında tek seferde 5.000 TL limitli dijital kart imkanından yararlanılabilmektedir.

İstanbulkart Mobil dijital bakiye kampanyası sayesinde söz konusu limitler İstanbul genelindeki tüm toplu taşıma araçlarındaki QR kod ile geçiş ödemelerinde kullanılabilmektedir. Ayrıca İBB’nin anlaşmalı olduğu süpermarketlerden yapılacak alışverişlerde de İstanbulkart Mobil dijital bakiye ile ödeme yöntemi üzerinden ödeme gerçekleştirilebilmektedir. Buna göre İstanbullular, İstanbulkart Mobil uygulamasındaki dijital bakiye kampanyasına başvurduklarında, onaylanan dijital bakiye limitleri ile A101, Migros, CarrefourSA, Şok ve Bim marketlerde alışveriş gerçekleştirebilmektedir. Bu anlaşmalı marketlerde İstanbukart’ın geçerli olduğu Türkiye İş Bankası POS cihazlarında, Multinet ödeme noktalarında kullanılabilmektedir.

Getir uygulamasında yapılacak işlemlerde de kullanılabilmektedir. İstanbullular ayrıca İBB iştiraki olan Hamidiye Su, İspark, Beltur, BiTaksi ve Halk Bakkal gibi yerlerde de kullanabilmektedir.