İstanbul Büyükşehir Belediyesi, toplu taşıma geçiş sisteminde kullanılan İstanbulkart, adım adım çok daha işlevsel bir kart olarak İstanbulluların yaşamında daha fazla yer edinmeye devam ediyor. Bu kapsamda belediyenin sürekli hazırladığı kampanyalar ve yenilikler açıklanıyor. En son hazırlanan kampanyayla birlikte, sanata daha ucuz ulaşılabilmesi için öğrenciler başta olmak üzere, tüm İstanbullulara özel avantajlar sağlanmış. İstanbulluların yakından tanıdığı Asmalı Sahne, tiyatro başta olmak üzere, pek çok gösteri sanatının icra edildiği önemli bir kültür alanı.

Asmalı Sahne ile yapılan anlaşmayla, tüm gösteri sanatı etkinlikleri için, İstanbulkart ile yapılan alımlarda gereçli olan % 30 indirim avantajı sağlanmış Bu indirim, Tam Bilet uygulamasına tabii olan İstanbullar için geçerli. Öğrencilerse, Asmalı Sahne’ de sergilenen etkinlik için aldıkları biletleri öğrenci fiyatıyla alıyorlar. Dahası aldıkları her biletle birlikte, birde bedava bilet kazanıyorlar. Bir bilet alan öğrenci bir bileti de bedava almış oluyor.

İstanbulkart Asmalı Sahne Kampanyası Özellikleri

Kampanya 7 Haziran 2022 tarihinde başladı ve 7 Temmuz 2022 tarihine kadar geçerli. Bu süre içerisinde Asmalı Sahne gişelerinden, bilet alımlarınızı İstanbulkart ile yapmanız gerekiyor. Kampanyanın avantajlarından yararlanabilmeniz için gereken tek koşul bu. Tam bilet alanlar, alım sırasında İstanbulkart kullanarak, doğrudan % 30 indirimli bilet alabiliyorlar. Öğrencilerse bilet alım sırasında İstanbulkart kullandıklarında 7 Temmuz 2022 tarihine kadar bir bilet bedava hakkı kazanıyor. İstanbulluların sanata daha fazla ilgi göstermesini ve aynı zamanda İstanbulkart’ ın kullanım alanını arttırmayı hedefleyen kampanyadan, çok sayıda kişi yararlanmış durumda. Sizde bu avantajlardan yararlanmak için 7 Temmuz tarihine kadar Asmalı Sahne gişelerine başvurabilirsiniz.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

İstanbulkart Artık Sadece Bir Geçiş Kartı Değil

Şehir genelinde pek çok noktada ödeme amaçlı kullanılabilen İstanbulkart, aynı zamanda gerektiğinde kredi için bile başvurabileceğiniz giderek gelişen bir altyapıya sahip. Özellikleri her geçen gün arttırılan kart için, yeni kullanım alanlarının oluşturulması konusunda yoğun çalışmalar yürütülüyor. Sağlıktan, sanata pek çok sektörde özel avantajlar da sağlayan İstanbulkart, giderek vazgeçilmez bir araç haline dönüşüyor. Şehir genelinde İstanbulkart sahibi olmak bile, birçok farklı avantaja sahip olmanız anlamına geliyor.