Bankaların harcadıkça kazandıran kampanyalarından yararlanarak, tüm ihtiyaçlar daha tasarruflu ve ekonomik şekilde karşılanabiliyor. TEB 2022 yaz döneminde market, yakıt ve e-ticaret harcamalarında tam 600 TL’ye varan indirimden yararlanma fırsatı sunuyor. TEB’in belirli sektörlerde yapılacak harcamalarda geçerli 600 TL’ye varan indirim kampanyasından kimler yararlanabilir? TEB 600 TL indirim nasıl alınır? İşte TEB’in 600 TL’lik indirim kampanyasının tüm detayları!

TEB 600 TL İndirim Nasıl Alınır?

Türkiye Ekonomi Bankası(TEB), 2022 yılında da aile bütçesine destek olmaya devam ediyor. Tüm acil ihtiyaç ve masraflar için yapılan harcamalarda indirimlerden yararlanma fırsatı sunuyor. TEB tarafından düzenlenen kampanya kapsamında TEB kredi kartı müşterileri belirli sektörlerde yapacakları harcamalara toplamda 600 TL’ye varan indirim kazanıyor. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 31 Ağustos’a kadar TEB bireysel kredi kartı başvurusu yapmış olması gerekiyor. Daha sonra TEB bireysel kredi kartları ile kampanya koşullarına uygun olarak akaryakıt, e-ticaret ve market harcamalarına 600 TL’ye varan indirim kazanabiliyor.

TEB 600 TL İndirim Kampanyası Koşulları Neler?

TEB’in 600 TL’ye varan indirimden yararlanma fırsatı sunan kredi kartı harcama kampanyası akaryakıt, e-ticaret ve market harcamalarında geçerlidir. Kampanyadan yararlanmak isteyen kişilerin 01.07.2022 ile 31.08.2022 tarihleri arasında CEPTETEB Mobil uygulamasından veya CEPTETEB İnternet Şubesi’nden ya da TEB Çağrı Merkezleri ve TEB şubelerinden TEB bireysel kredi kartı başvurusu yapmaları gerekiyor. Kampanya döneminde daha önceden TEB kredi kartı müşterisi olmayanlar yararlanabilmektedir.

TEB kampanyası kapsamında her ay 100 TL indirim kazanmak mümkündür. 6 ay boyunca geçerli olacak şekilde ayda 100 TL üzerinden toplamda 600 TL indirim kazanılabiliyor. Kredi kartı başvurusu onaylanan kişilerin harcama yapmadan önce CEPTETEB Mobil uygulamasındaki “Kampanyalar” sayfasından ilgili kampanyaya katılım sağlaması gerekiyor. Veya “KART” yazıp “4616” numarasına SMS göndermesi gerekiyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Kampanyaya katılımı sağlanan yeni TEB bireysel kredi kartı müşterileri her ay akaryakıt, market ve e-ticaret sektörlerinde toplam 4.000 TL harcama koşulunu tamamlamaları gerekiyor. Böylelikle o aya özel 100 TL’lik indirim kazanıyor. Her ay ilgili sektörlerde 4.000 TL harcama koşulunun sağlanmasıyla 6 ay boyunca ayda 100 TL indirim kazanılıyor.