Bankaya sadece harcama sözü vererek anında 1.000 TL kazanma şansı bulunuyor. Halkbank’a ayda belirli tutarda harcama yapacağınıza dair söz vererek, 1.000 TL’ye varan ParafPara hediyesi kazanabilirsiniz. Halkbank harcama sözü kampanyası kapsamında vereceğiniz harcama sözü tutarınıza göre 1.000 TL’ye varan ParafPara hediyesine dair tüm detaylar haberimizde!

Halkbank Harcama Sözü Kampanyası

Halkbank tarafından sunulan harcama sözü kampanyasından tüm Paraf kredi kartı müşterileri yararlanabilmektedir. Kampanya kapsamında Halkbank Paraf kredi kartı müşterileri 12 ay boyunca aylık belirli limitte harcama yapacağına söz veriyor. Tüketicinin vereceği sözün hemen ardından Halkbank uygun olan hediye ParafPara bakiyesini Paraf kredi kartına yüklemektedir. Dolayısıyla harcama sözü kampanyası kapsamında hediye ParafPara bakiyesini alabilmek için harcama sözü döneminin tamamlanmasını beklemeye de gerek bulunmuyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Halkbank Harcama Sözü Kampanyasına Nasıl Katılırım?

Halkbank’ın harcama sözü kampanyasına SMS ile katılım sağlanabilmektedir. Kampanyaya katılmak için alışveriş yapmadan bir defaya mahsus cep telefonunun kısa mesaj servisinden SMS gönderilmelidir. Bunun içinde harcama sözü tutarına denk gelen anahtar kelime(Örn: 2.500 TL harcama sözü için “2500”), Paraf kredi kartı son 6 hanesi arasında bir boşluk olacak şekilde “3404” numarasına SMS gönderilmelidir(Örneğin; 2.500 TL harcama sözü için “2500 12346”).

Halkbank Harcama Sözü Kampanyasından Ne Kadar Kazanırım?

Halkbank’ın harcama sözüne 1.000 TL’ye varan ParafPara hediyesinde vereceğiniz harcama sözü tutarına göre belirlenmiş olan hediye ParafPara limitleri bulunuyor. Buna göre harcama sözünü 2.500 TL için verenlere 150 TL, 5.000 TL için verenlere 300 TL, 7.500 TL için verenlere 500 TL, 10.000 TL için verenlere 1.000 TL ParafPara hediyesi sunulmaktadır.

Kampanya kapsamında harcama sözü tutarının 12 ay boyunca yerine getirilmesi gerekmektedir. Harcama sözünün yerine getirilememesi durumunda gelinen ay sayısı üzerinden geriye kalan süreye ilişkin hediye ParafPara bakiyesi geri alınır. Eğer Paraf kredi kartında yeterli miktarda ParafPara bakiyesi bulunmuyor ise kredi kartı ekstresine borç olarak yansıtılır. Kampanya kapsamında fatura ödemeleri, BES ödemeleri ve otomatik fatura ödemeleri ise kampanya kapsamında yer alıyor. Ancak nakit çekim işlemleri kampanya kapsamında yer almamaktadır.