Acil harcamalar için ihtiyaç duyulan toplu nakit için artık banka şubesine gitmenize gerek bulunmuyor. Banka şubesine gitmeden 7 gün 24 saat SMS ile kredi başvurusu yapabilirsiniz. Tüm acil nakit ihtiyaçlarınız için bankaların SMS şubesi üzerinden ihtiyaç kredisi başvurusu yapabilirsiniz. Peki Türkiye’de 2022 yılında SMS ile kredi veren bankalar hangileri ve SMS kredi başvuru koşulları neler? Tüm detayları haberimizde!

Akbank SMS ile İhtiyaç Kredisi Başvurusu

Türkiye’de dijital bankacılık altyapısı gelişmiş olan bankalardan birisi olan Akbank, SMS ile kredi  başvurusu alıyor. Akbank ihtiyaç kredisi için SMS ile başvuru yapılabiliyor. Üstelik Akbank’ın ihtiyaç kredisine SMS ile başvuruda bulunarak 20.000 TL’ye kadar anında kredi kullanılabiliyor. Ayrıca Akbank

SMS ile kredi başvurusunda 36 aya varan vade imkanından yararlanılabiliyor.
Akbank SMS ile ihtiyaç kredisi başvurusu için “KREDİ”, “T.C. Kimlik Numarası” bilgileri arasında boşluk olacak şekilde yazıldıktan sonra “4425” numarasına SMS gönderilmesi yeterlidir. SMS ile kredi başvurusu için yanıt birkaç dakika içerisinde gerçekleştirilmektedir.

QNB Finansbank SMS ile Kredi Başvurusu

QNB Finansbank’ta Türkiye’de SMS ile kredi başvurusu alan bankalar arasında yer alıyor. QNB Finansbank SMS ile kredi başvuruları 7/24 yapılabiliyor. Saniyeler içerisinde olumlu veya olumsuz yanıt alınabiliyor. Yapılan SMS kredi başvurusu ile onaylanan kredi limitleri QNB Finansbank müşterilerinin Vadesiz TL hesaplarına kullanıma hazır şekilde aktarılıyor.

QNB Finansbank SMS ile kredi başvurusu için cep telefonunun kısa mesaj servisine “T.C. Kimlik Numarası” bilgisi yazılarak, “5030” numarasına SMS gönderiliyor.

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu

Denizbank, 2022 yılında SMS ile kredi veren bankalar arasında yer alıyor. Denizbank SMS ile kredi başvuru işlemleri de yine dakikalar içerisinde tamamlanıyor ve yanıt alınabiliyor. Denizbank SMS kredi de üst limit 55.000 TL olarak belirlenmiştir. Ayrıca 50.000 TL’ye kadar 36 ay vade, 50.001 TL ile 55.000 TL arasına 24 ay vade seçeneği sunuyor.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Denizbank SMS ile kredi başvuru işlemleri için cep telefonun kısa mesaj servisinde “KREDİM”, “T.C. Kimlik Numarası” bilgileri aralarında bir boşluk olacak şekilde yazılmalıdır. Daha sonra “3280” numarasına SMS gönderilmelidir.