Online ticaretin hacminin özellikle salgın döneminde yoğun bir şekilde artması, yanı sıra kullanıcılarda oluşturduğu alışkanlıklar, bankaların online ödemeler konusunda yeni ve özel hizmetler geliştirmeye başlamasına neden oluyor. Online ticaret sırasında ödemelerin bankaların ödeme sistemleri üzerinden gerçekleşiyor olması, tüm bankaların bu alandan daha fazla pay almaya çalışmasına neden oluyor. Vakıfbank, bir kamu bankası olmasına rağmen, yenilikçi bankacılık hizmetleri konusunda özel bir yaklaşıma sahip.

Vakıfbank tarafından hazırlanan en son hizmet alt yapısı, online olarak yapılan ödemeler ve alışverişler için eşsiz bir avantaj sunuyor. Vakıfbank “Anında Dijital Kredi”, hesabınızda paranız olmasa bile, ihtiyaçlarınızı ertelemeden n11, incehesap ve Paynet Ödeme alt yapısı kullanan çeşitli e-ticaret platformlarından alışverişinizi yapabilmenizi sağlıyor.

Vakıfbank Anında Dijital Kredi Nedir?

Herhangi bir ihtiyacınız için, n11.com e-ticaret platformundan yaptığınız alışverişlerin 5.000 TL üst limitle ödemesini, ödeme sayfasına geldiğinizde, “Anında Dijital Kredi ile Öde” seçeneğini işaretleyerek gerçekleştirebiliyorsunuz. Hesabınızda paranız yoksa bile, bu seçeneği işaretlediğinizde, alışverişinizin karşılığı olan tutar için banka tarafından kredi sağlanıyor.

Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz! Elektrik Faturanızda İsminiz Yazıyorsa En Yakın PTT Şubesine Gidin! Faturanızı 216 TL Daha Az Ödeyebilirsiniz!

Krediyle ilgili vade seçimini, yaparak gerekli onay sayfalarının ardından, ilgili tutar MasterPass altyapısına kaydetmiş olduğunuz Bankomat kartınızın bağlı olduğu hesaba geçiyor. Eğer Bankomat kartınızı MasterPass alt yapısına kaydetmediyseniz, bu aşamada kartınızı kaydetmenizi sağlayan yönlendirmelerle karşılaşıyor ve kaydınızı yaptırıyorsunuz. Ardından ilgili tutar Bankomat kartınızı kullanarak, 3 D Security güvenli ödeme sistemi aracılığıyla N11.comn platformuna iletiliyor. Ödemenizi yapmış ve siparişinizi oluşturmuş oluyorsunuz.

Vakıfbank Anında Dijital Krediyi Kimler Kullanabiliyor?

Anında Dijital Kredi kullanabilmeniz için, Vakıfbank müşterisi olmanız ve hesabınıza bağlı en az bir adet Bankomat kartınız olması gerekiyor. Bankomat kartı, hesapların ATM’ ler aracılığıyla kullanılmasını ve ödeme yapabilmek için kullanabileceğiniz banka hesap kartıdır. Ayrıca Bankomat kartınızı MasterPass ödeme alt yapısına kaydetmeniz gerekiyor. Bu koşulları yerine getiren herkes, yaptığı alışverişin ödemesini, doğrudan dijital kredi kullanarak ödeyebiliyor.

Ülkemizin en büyük e-ticaret platformlarından biri olan n11.com incehesap.com ve Paynet ödeme alt yapısı kullanan çeşitli e-ticaret platformlarında, “Anında Dijital Kredi ile Öde” seçeneği bulunuyor. Dolayısıyla birçok platformdan alışverişleriniz sırasında dijital kredi kullanabiliyorsunuz.