Acil ihtiyaçları ertelemek yerine ödemeleri erteleme fırsatı sunan kampanya Vakıfbank’tan geldi. 2022 yaz aylarında ihtiyaçlarınızı Vakıfbank anlaşmalı e-ticaret platformlarından yaparak, ödemelerinizi erteleme şansından yararlanabilirsiniz. Vakıfbank’ın ihtiyaçlarınızı ertelemek yerine ödemelerini erteleten dijital kredi kampanyasının detayları belli oldu. İşte Vakıfbank dijital kredi kampanyasının koşulları ve başvuru yöntemleri!

Vakıfbank Dijital Kredi Kampanyası

Vakıfbank’ın düzenlediği yeni dijital kredi kampanyası sayesinde acil ihtiyaçlar çok uygun geri ödeme koşullarıyla ertelemeden karşılanabiliyor. Vakıfbank ile anlaşmalı e-ticaret platformlarından gerçekleştirilecek tüm alışverişlerde dijital kredi kampanyasından yararlanılabiliyor. Üstelik vakit kaybetmeden ve hatta alışveriş sepetinden ayrılmadan dijital krediye başvuru yapılabiliyor. Yapılan kredi başvuru anında onaylanıyor ve ödeme işleminin tamamlanabilmesi mümkün oluyor.

Vakıfbank’ın dijital kredi kampanyasından yararlanabilmek için anlaşmalı e-ticaret sitesinde yapılacak alışverişin ödeme ekranında “Anında Dijital Kredi ile Öde” seçeneğinin seçilmesi gerekiyor. Daha sonra açılan kredi başvuru ekranında 36 aya vade seçenekleri arasından seçim yapılarak, sözleşmenin onaylanması gerekiyor. Böylelikle onaylanan kredi tutarı ilk olarak “Masterpass” ödeme sistemine kayıtlı olan Bankomat hesabına ve daha sonra “3D Secure” onayı ile üye işyeri hesabına aktarılıyor. Bu sayede alışveriş işlemi Vakıfbank Dijital Kredi ile dakikalar içerisinde tamamlanabiliyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Vakıfbank’tan Dijital Taksitli Ek Hesap Kampanyası

Vakıfbank, anlaşmalı e-ticaret platformlarında yapılacak alışverişlerde kredi kullanmak istemeyenler için “Dijital Taksitli Ek Hesap” seçeneğinden de yararlanabiliyor. Anında dijital taksitli ek hesap ile anlaşmalı e-ticaret platformlarında yapılan alışverişlerin ödeme ekranında “Vakıfbank Bankomat Kart” ile ödeme seçeneğinin seçilmesi gerekiyor.

Vakıfbank müşterilerinin eğer hesaplarında ek hesap limiti bulunmuyor veya ek hesabı bulunmuyor ise Vakıfbank Mobil üzerinden anında başvuru gerçekleştirilebiliyor.Vakıfbank Mobil uygulamasındaki “Ek Hesap” başvuru ekranı üzerinden dakikalar içerisinde sonuçlanacak şekilde ek hesap başvuru işlemi tamamlanabiliyor. Alışveriş tutarı limitinde olacak şekilde belirlenen ek hesap için vade seçimleri de yapılır. Daha sonra ödeme aşamalarına geri dönülerek, söz konusu tutar önce “Masterpass” ödeme sistemi kayıtlı Bankomat hesabına aktarılır ve daha sonra “3D Secure” ödeme altyapısıyla üye işyeri hesabına aktarılır. Böylelikle e-ticaret alışverişlerinde Vakıfbank müşterileri ihtiyaçlarını ertelemeden, uygun geri ödeme koşullarıyla karşılayabiliyor.