O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli O Grubun İçinde Olan Vatandaşlar Son Model Araç Alırken 1 TL Bile ÖTV Ödemeyecek! Sadece Kısa Süre İçin Geçerli

Mart ayı son yıllarda unuttuğumuz soğuk hava ve kar yağışı etkisi altında kalsa da doğa baharın geldiğini müjdeleyen etkilerini gösteriyor. Her yıl olduğu gibi bu yılda baharın geldiği yılın bu özel dönemine yönelik sunulan kampanyalarla da kendisini gösteriyor. QNB Finansbank’ın gelenekselleşen bahar ayı çekiliş kampanyası bu yıl müşterilerine iPhone 13 ve iPad kazandırıyor. QNB Finansbank bahar çekilişine sizde katılın ve iPhone 13 veya iPad kazanma şansını yakalayın.

QNB Finansbank iPhone 13 Çekilişi Kampanyası

QNB Finansbank, uzun süredir bahar ayına özel çekilişler yapmaya devam ediyor. 2022 Mart ayı boyunca da yine bahar dönemine özel çekiliş kampanyası düzenliyor.  QNB Finansbank tarafından gerçekleştirilen bahar ayı çekiliş kampanyası sayesinde bu yıl iPhone 13 ve iPad kazanma şansı yakalanıyor. Üstelik çekiliş kampanyasına katılmak için herhangi bir ücret ödenmesine veya başvuru yapılmasına da gerek bulunmuyor.

QNB Finansbank’ın bahar çekilişiyle 16.299 TL değerindeki 3 adet iPhone 13 (128 GB) veya 4.649 TL değerindeki 9 adet iPad 32 GB 10.2 inch Wi-Fi Tablet bilgisayardan birisini kazanma şansını yakalayabilirsiniz. QNB Finansbank iPhone 13 ve iPad çekilişine katılmak için 31.03.2022 tarihine kadar QNB Finansbank Mobil uygulamasına giriş yapmanız gerekiyor.

QNB Finansbank Bahar Çekilişine Katılma

QNB Finansbank, bahar ayı çekiliş kampanyasına müşterilerine hem hediye kazandırıyor hem de QNB Mobil uygulamasının avantajlarını fark etme şansı sunuyor. QNB Finansbank tarafından geliştirilen ve dijital bankacılık altyapısını oluşturan QNB Mobil uygulamasını kullanarak 3 iPhone 13 veya 9 iPad’den birisini kazanma şansını yakalayabilirsiniz. Kampanya kapsamında 31.03.2022 tarihine kadar QNB Mobil uygulamasına giriş yapan tüm QNB Finansbank bireysel müşterileri 1 çekiliş hakkı kazanma şansını yakalıyor. Ekstra çekiliş hakkı kazanmak için ekstra bankacılık işlemlerinin yapılmasına gerek olmadığından, tüm QNB Finansbank müşterilerinin eşit hediye kazanma şansına sahip olmaları sağlanıyor.

QNB Finansbank bahar çekilişi kampanyası kapsamında yapılacak çekiliş sonuçları 12.04.2022 tarihinde Milliyet Gazetesi ve “kimkazandi.com” web sitesi üzerinden duyurulacak. Ayrıca kazanan asil ve yedek talihliler için taahhütlü posta yoluyla tebligat ile bilgilendirme gerçekleştirilecek.