Baharın gelmesiyle birlikte tüm bankalar müşterilerine çok kazandıran kampanyalarla bahar coşkusunu paylaşıyor. Bahara özel kampanyalar ile yapılan alışverişlerde indirimlerden ve puan hediyelerinden faydalanılabiliyor. Garanti BBVA’da mobil bankacılığı kullananlara tam 200 TL değerinde Bonus hediyesi veriyor. Garanti BBVA 200 TL Bonus hediyesi kampanyasının detayları haberimizde!

Garanti BBVA Mobil’i Kullananlara 200 TL

Garanti BBVA, bankacılık işlemlerinde dijital bankacılık kanallarını kullanan müşterilerine özel kampanyalar düzenliyor. Garanti BBVA’nın kampanyası kapsamında Garanti BBVA Mobil uygulamasından müşteri olanlar tam 200 TL değerinde Bonus hediyesini kazanabiliyor. Garanti BBVA, Garantili olmak isteyenlerin şubeye gelmelerine gerek kalmadan, dijital bankacılık kanalları üzerinden müşteri olabilmelerine yardımcı oluyor.

Garanti BBVA Mobil uygulamasını cihazına indiren ve “Müşteri Olmak İstiyorum” özelliğini kullanarak, Garanti BBVA’lı olan herkes 200 TL değerinde Bonus kazanabiliyor. Şubeye gitmeden ve temassız müşteri olma teknolojisi sayesinde Garanti BBVA’lı olduktan sonra 200 TL değerinde Bonus hediyesini kazanabilmek için banka kartı veya kredi kartı başvurusu yapmanız gerekmektedir.

Garanti BBVA Mobil 200 TL Hediye Nasıl Alınır?

Garanti BBVA Mobil uygulamasından müşteri olanlar için sunduğu 200 TL Bonus hediye kampanyası 01.04.2022 ile 30.04.2022 tarihleri arasında geçerlidir. Bu tarihler arasında ilk defa Garanti BBVA Mobil uygulamasından müşteri olanlar, hemen Paracard Bonus banka kartına veya Bonus kredi kartına başvuru yapıyor. Kart başvurusu onaylandıktan sonra 20.05.2022 tarihine kadar tek seferde 200 TL ve üzeri ilk alışveriş yaparak, 200 TL değerinde Bonus hediye şartlarını tamamlayabiliyor.

PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek! PTT'den Açıklama Geldi İşe Alımlar Başladı! Sene Sonuna Kadar KPSS Şartı Olmadan 55.000 Kişiye Memuriyet Verilecek!

Garanti BBVA banka kartı veya kredi kartı başvurusunda “internet alıverişlerine açık olsun” özelliğini seçtiğinizde kartınız size ulaşmadan internet alışverişlerinizde kullanabilir ve 200 TL ve üzeri harcama koşulunu hemen tamamlayarak, 200 TL değerinde Bonus hediyesini kazanabilirsiniz.

Kampanya kapsamında kazanılacak 200 TL değerindeki Bonus hediyesi bakiyesinin 25.05.2022 ile 25.06.2022 tarihleri arasında harcanması gerekmektedir. Bu tarihler arasında harcanmayan Garanti Bonus bakiyesi otomatik olarak silinir. Tüm anlaşmalı Garanti Bonus üye işyerlerinde yapacağınız alışverişlerinizde alt işlem limiti veya ekstra bir koşul olmaksızın tüm işlemlerinizde kullanılabilirsiniz.