Bankacılık sektöründe Kolay Adres uygulamasına geçildi. Uzun yıllardır bankacılık işlemlerinde kullanılan IBAN nedeniyle yaşanan havale ve EFT gönderim sorunları ve hataları da tarihe karışıyor. Bankadan sevdiklerinize para göndermenin kolay yolu olan kolay adresi hemen hesabınıza tanımlayabilirsiniz. Üstelik şimdi Yapı Kredi Bankası müşterileri hesabına Kolay Adres Tanımlama yaparak, binlerce TL değerindeki hediyeden birisine de sahip olma şansını yakalıyor.

Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı! Bu Coinleri Almayanlar Çok Üzülecek, Yatırım Uzmanları x50 Yapma Potansiyeli Olan Coinleri Tek Tek Açıkladı!

Yapı Kredi Kolay Adres Tanımlayana Apple Markalı Hediyeler

Yapı Kredi Bankası, müşterileri arasında kolay adres tanımlı hesap kullanımının yaygınlaştırılması amacıyla yeni bir kampanya düzenliyor. Bu kampanya kapsamında tüm Yapı Kredi Bankası müşterileri 04.04.2022 ile 31.05.2022 tarihleri arasında Yapı Kredi hesapları için Kolay Adres Tanımlama işlemini yaparak, çekiliş hakkı kazanıyor.

Yapı Kredi Bankası 31 Mayıs’a kadar hesabına kolay adres tanımlayan herkese sunduğu çekiliş hakkı sayesinde binlerce TL değerindeki Apple markalı ürünlerden birisini kazanma fırsatı sağlıyor. Kampanya kapsamında hesabına kolay adres tanımlayan ve çekiliş hakkı kazanan Yapı Kredi Bankası müşterileri Macbook Pro, iPhone 13 Pro, iPad Pro, Apple Watch ve Airpod Pro şeklinde hediyelerden bir tanesini kazanma şansını yakalıyor.

Yapı Kredi Bankası Kolay Adres Hediyesi Çekilişi

Yapı Kredi Bankası tarafından düzenlenen kampanya kapsamında sadece hesabınıza kolay adres tanımlayarak, onlarca hediyeden birisine sahip olabilirsiniz. Yapı Kredi Bankası çekilişi kampanyası kapsamında 1 kişi Macbook Pro, 3 kişi iPhone 13 Pro, 5 kişi iPad Pro, 9 kişi Apple Watch 7 ve 10 kişi Aipod Pro kazanma şansını yakalıyor.

Kampanya kapsamında hediye kazandıran çekiliş hakkı kazanabilmek için “KOLAS”, “T.C. Kimlik Numarası” bilgisini aralarında bir boşluk olacak şekilde yazıp “4470” numarasına SMS gönderilmesi gerekiyor. Bu şekilde kampanyaya katılım sağlanmış olur.

Yapı Kredi Bankası çekilişi 15.07.2022 tarihinde gerçekleştirilecek. Sonuçlar 20.07.2022 tarihinde Posta Gazetesi’nde ilan edilecek. Kazanan asil talihliler 04.08.2022, yedek talihliler ise 19.08.2022 tarihine kadar başvuru yapacak. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan kişilerin çekiliş kampanyasından kazandıkları ödüllerden hak talep edebilme şansları kalmayacak. Bu nedenle kazanan kişilerin belirtilen süreler içerisinde Yapı Kredi Bankası’na başvurmaları gerekiyor.