İş Bankası, bankacılık sektöründe sunulan hizmetlerde teknoloji kullanımının, her zaman öncülerinden olmuş bir bankacılık anlayışına sahip. Online müşteri olma konusunda, özellikle salgın sonrası dönemde yaşanan hareketlilik, bankaların alt yapısal eksiklerini tamamlamasının ardından bir bir duyuruluyor. İş Bankası uzaktan müşteri olma teknolojisi alt yapısını en süratli tamamlayan bankalardan biri olarak, mobil uygulamanın cep telefonuna indirilmesiyle, birkaç dakika içerisinde müşteri olmanızı sağlıyor. Şimdiyse, 30 Eylül tarihine kadar, İşCep mobil uygılamasını cep telefonuna indirerek, “müşteri olmak istiyorumj” seçeneğini işaretleyip süreci tamamlayan, devamında kredi kartı başvurusu yaparak, başvurusu onaylananlar için özel bir kampanya hazırlandı. 5.000 TL faizsiz Taksitli Nakit Avans Ürünü, bu şekilde müşteri olanlar tarafından kullanılabilecek.

İş Bankası İşCep’ten Müşteri Ol 5.000 TL Faizsiz Nakit Avans Kullan Kampanyası

İşCep İş bankası’ nın mobil uygulaması. Cep telefonunuza İşCep uygulamasını indirerek, “müşteri olmak istiyorum” seçeneğini işaretlediğinizde, birkaç dakika sürecek bir süreci tamamlayarak, bankanın müşterisi olabiliyorsunuz. Bu avantajdan faydalanabilmek için gerekenler, NFC uyumlu bir cep telefonu ve yeni tip yongalı T.C. kimlik kartı. Birkaç dakika süren işlem sonrasında, yaptığınız bir görüntülü görüşme ardından hesabınızı açabiliyor ve İş bankası müşterisi olabiliyorsunuz.

Bu şekilde müşteri olduktan sonra, ya da görüşme sırasında kredi kartı başvurusu yaparak, başvurunuz onaylandığında, 5.000 TL taksitli Nakit Avans ürününü, onaylanmış kredi kartı nakit çekim limitiniz dahilinde faizsiz bir şekilde kullanabiliyorsunuz. Taksitli nakit avans ürünü, en fazla 5.000 TL’ ye kadar ve 5 ay vade seçeneğiyle faizsiz bir şekilde kullanılabiliyor. Bunun üzerinde Taksitli nakit avans kullanımları ve daha farklı vade seçenekleri tercih edildiğinde, bankanın uyguladığı faiz oranları geçerli oluyor.

Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız! Cüzdanında ING Kartı Taşıyanların Dikkatine, 31 Mart Tarihine Kadar Başvuru Yaparsanız Anında İndirim Kazanacaksınız!

İşcep’ ten Müşteri Ol, 5.000 TL Faizsiz Nakit Avans Kullan Kampanyasına Kimler Katılabiliyor?

İşCep uygulamasını cep telefonuna 30 Eylül tarihine kadar indirerek, “müşteri olmak istiyorum” seçeneği üzerinden, bireysel müşteri olan herkes ve kredi kartı başvurusu yaparak onaylanan herkes kampanyadan faydalanabiliyor. Kampanyadan ticari hesap sahipleri ve daha önce İş Bankası müşterisi olanlar faydalanamıyor. Sadece İşCep kullanılarak, yeni müşteri olma sürecini tamamlayanlar, kampanyadan faydalanabiliyor.