Bankalarda bulunan hesaplarımızın uluslararası uyumu için oluşturulan hesap numarası haricinde IBAN kullanımı, pek çok açıdan işlemleri kolaylaştırmış olsa da hatırlanması oldukça güç numara zincirleri oluşturuyor. Bu durum çok sık hesabını kullanan kişilerin bile, hesap numaralarını hatırlaması konusunda güçlükler ortaya çıkartıyor. Bu kapsamda Kolay Adres Tanımlama adıyla hazırlanmış olan yeni bir bankacılık sistemi bulunuyor. Kolay adres tanımlama işlemini vadesiz banka hesaplarınız yaptığınızda, T.C. Kimlik numarası, cep telefonu numarası, e-posta adresi gibi herkesin ezberinde olan numaralarla eşleştirebiliyorsunuz. Bu eşleştirme sonrasında hesap numaranızı sürekli hatırlayabilir ve işlemler sırasında önemli oranda vakit kazanabiliyorsunuz. Yapı Kredi bankası, Kolay Adres Tanımlama ürününün daha fazla kişi tarafından kullanılmasını sağlamaya yönelik özel bir kampanya hazırlamış.

Yapı Kredi Kolay Adres Tanımlama Hediye Çekilişi Kampanyası

Yapı Kredi Bankası müşterisi olan veya yeni müşteri olan vadesiz hesap sahipleri kampanyaya katılabiliyor. Yapı Kredi Bankası Bireysel İnternet Şubesi aracılığıyla, var olan vadesiz mevduat hesabınızı, cep telefonu, kimlik no veya e-posta adresiniz ile eşleştirdiğinizde, çekilişe katılma hakkı elde ediyorsunuz.

Bununla birlikte adres tanımlama işlemi yapılmadan önce, kampanyaya katılım gerçekleştirmeniz gerekiyor. Katılım sağlayabilmek için KOLAS boşluk T.C. kimlik numaranızı yazarak 4470’ e kısa mesaj olarak göndermeniz gerekiyor. Mesaj sonrasında adres tanımlama işlemini Yapı Kredi Bankası İnternet şubesi aracılığıyla, birkaç dakika içerisinde gerçekleştirdiğinizde çekiliş hakkı kazanıyorsunuz.

Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak! Bu Fiyatları Görenler En Yakın A101 Şubesine Akın Edecek, Tüm Ürünler Kasada %25 Daha İndirimli Olacak!

Yapı Kredi Kolay Adres Tanımlama Hediye Çekilişi Ödülleri

Bankanın hazırladığı kampanya da çok cömert ürünler hediye olarak seçilmiş. Kampanya aracılığıyla, internet şubesi aracılığıyla kolay adres tanımlama yapan, 40 müşteri hediye kazanacak. 1 adet MacBook Pro, 3 Adet iPhone 13 Pro, 5 adet iPad Pro, 8 adet Apple Watch 7, 10 adet Airpod Pro çekilişle sahiplerini bulacak. Apple’ ın günümüzdeki en güncel ürünlerini hediye olarak seçmiş olan Yapı Kredi Bankası, 40 kişinin çok değerli bu ödülleri kazanabilmesini sağlıyor. Kampanya 31 Mayıs 2022 tarihinde son bulacak. Henüz kolay adres tanımlama hizmetiyle, banka hesap numarası eşleştirmesi yapmadıysanız, 31 Mayıs tarihine kadar mutlaka işleminizi yapmanızı tavsiye ediyoruz. Bu sayede bu özel hediyelerden birini kazanma şansınız olacak.