Doların yükselmesiyle birlikte, cep telefonlarının fiyatlarında da ciddi bir yükseliş gerçekleşti. Bu fiyat yükselişiyle beraber, bir cep telefonu almak için artık 1.500 TL’ den başlayan harcama yapmanız gerekiyor. Buna karşın, 1.500 ile 2.500 TL arasında bulunabilecek tüm telefonlar, en alt segment ve aynı zamanda en düşük özelliklere sahip telefonlar oluyor. Yazılımsal ve teknolojik olarak sürekli gelişen dünyamızda, aldığımız telefonun, en azından birkaç yıl kullanılabilmesi için, 2.500 TL ve üzerinde alınabilecek telefonlar bulunuyor. Aşağıda sizler için fiyat performans ürünü olan,2.500 ile 4.000 TL arasında alınabilecek en iyi telefonlarla ilgili bir öneri listesini bilginize sunuyoruz.

Samsung Galaxy A30S

25 mp arka kamerası ve, 8 mp ultra geniş açı ön kamerası, 5 mp derinlik algılama sensörüyle  desteklenmiş bir kamera avantajı oluşturuyor. Cihazın parmak izi okuyucusu, ana ekrana taşınmış. Telefon çift hatlı, nfc özelliğe sahip, ekran içi parmak okuyucusu bulunuyor. Sesi fazla yüksek değil, ancak, kamera özelliği ve ekran çözünürlüğü oldukça iyi. 2.500 TL’ den başlayan fiyatlarla bulabileceğiniz telefon, iyi bir alternatif oluşturuyor.

Oppo A72

128 GB gibi yeterli bir hafıza, 48 Mp ana kamera  özelliği, 4 farklı kamerayla 4k video çekimi, 6.5 inç büyüklük, iki çekirdekli işlemci, ekran koruyucu ve kılıfla birlikte satın alınabiliyor. Tüm özellikleriyle iyi bir telefon olduğunu söyleyen cihaz, 2. Önerimiz. Telefon şu anda 2.900 TL seviyesinden başlayan fiyatlara sahip.

Xiaomi Red Mi Note 9 Pro

Çok şık tasarımı dikkat çeken Xiaomi Red Mi Note 9 Pro, 64 mp ana kamerasıyla telefonda kamera özelliği arayanlar için öne çıkmış bir model. 5020 mAh batarya özelliği, 13 saat aralıksız oyun oynama ve 16 saat navigasyon açık olabilecek şekilde ir batarya gücü sözü veriyor. Aynı zamanda 33 V olan bataryası sayesinde, telefonu oldukça hızlı şarj edebileceksiniz. Bu güzel telefonu 3.900 TL’ den başlayan fiyatlarla bulabilirsiniz.

Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak! Garanti BBVA Müşterileri Geri Ödemesiz 1.000 TL Alacak! Tek Yapmanız Gereken TC Kimliğinizle Başvurmak!

Redmi 9T

6,53 inç ekranı, 128 GB hafızası, 6.000 Mah bataryası bulunuyor. Çift hatlı telefon 4 GB ram’ e sahip. Bu özelliklerinin yanında fiyatıyla öne çıkan Redmi 9 T’ yi 3.500 TL den başlayan fiyatlarla satın alabilirsiniz.